27. Kristal Elma Reklam Ödülleri Adayları Açıklandı!

27. Kristal Elma Reklam Ödülleri Adayları Açıklandı!

Türkiye’nin en çok ses getiren reklamcılık yarışması Kristal Elma Reklam Ödülleri’ne başvuran işler açıklandı ve başvuruya itiraz süreci başladı.

Kristal Elma Festivali 2015 kapsamında düzenlenen olan 27. Kristal Elma Reklam Ödülleri yarışması için başvuru süreci 19 Ağustos’ta tamamlandı. Her yıl olduğu gibi bu yılda rekor başvuru alan yarışmanın adayları, şimdi de halk değerlendirmesine açıldı ve başvuruya itiraz süreci başladı.

Kristal Elma Festivali web sitesinde yer alan reklam dünyasının en yaratıcı işleri 25 Ağustos – 2 Eylül tarihleri arasında isteyen herkes tarafından incelenebilecek. Başvuran işler yaratıcı özgünlük ve kategoriye uygunluk bakımından değerlendirilerek, uygun bulunmayan işler için itiraz edilebilecek.

Bu yıl ‘fame’ temasıyla gerçekleşecek olan Kristal Elma Festivali’nde sahiplerine kavuşacak olan ödüller için seçici kurullar da belli oldu. TBWA\İstanbul’dan İlkay Gürpınar‘ın Ana Kategoriler Seçici Kurul Başkanı olduğu etkinlikte; Plasenta’dan Cem Batu Dijital Seçici Kurul Başkanı, Selçuk Küçüktopuzlu Medya Seçici Kurul Başkanı, Graphx’ten Cihan İşbaşı Bölgeler Yarışması Seçici Kurul Başkanı ve Serhat Demirel de Doğrudan Pazarlama Seçici Kurul Başkanı oldu.

27. Kristal Elma Reklam Ödülleri Seçici Kurulu

Kristal Elma Reklam Ödülleri’nde yarışacak yaratıcı işleri şuradan inceleyebilir ve festival hakkında detaylı bilgiye web sitesi üzerinden ulaşabilirsiniz.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← IBM SmartCamp İstanbul 2015 Reklamcılık Vakfı Stratejik Düşünce Kampı →

Yazar Hakkında

Tuğba Ayvaz
Tuğba Ayvaz
Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi, Uluslararası İlişkiler Bölümünden mezun olduktan sonra AIESEC uluslararası staj platformunda aktif görev aldı. Tuğba, DijitalAjanslar.com içeriklerini koordine ediyor ve ajanslarla iletişimi sağlıyor.