17. Altın Örümcek Ödülleri Yeni Kategorileriyle Ve Heyecanıyla 29 Nisan’da Başladı!

17. Altın Örümcek Ödülleri Yeni Kategorileriyle Ve Heyecanıyla 29 Nisan’da Başladı!

DorukNet tarafından gerçekleştirilecek olan 17. Altın Örümcek Ödülleri için başvurular 29 Nisan’da başladı.

Bu yıl 17’nci kez düzenlenen, web ve internet teknolojileri kullanılarak gerçekleştirilen başarılı projelerin başarısını resmileştiren, potansiyel yatırımcılara ulaşmasını sağlayan Türkiye’deki ilk ve tek gelenekselleşmiş bağımsız bir organizasyon olan Altın Örümcek Ödülleri, 29 Nisan itibariyle başladı. 17 senedir sayısız başarılı projeyi hayata geçiren proje sahiplerini ödüllendirme ve farklı projelerin duyurulmasını sağlamak amacı ile gerçekleştirilen Altın Örümcek Ödülleri, bu yıl markaların kurumsal iletişim, dijital pazarlama ve marka temsilcilerini; ajansların ise yaratıcı tasarımcıları, kod geliştiricileri ve proje yöneticilerini 17’nci kez onore edecek.

17. Altın Örümcek Ödülleri’nde “Erken Başvuru” döneminden faydalanmak isteyen katılımcılar, 29 Nisan 2019 – 19 Mayıs 2019 tarihleri arasında www.altinorumcek.com adresi üzerinden başvuru yapabilecekler. “Normal Başvuru” dönemi ise 20 Mayıs 2019 – 21 Haziran 2019 tarihleri arasında olacak. “Normal Başvuru” dönemiyle birlikte 21 Haziran 2019 tarihine kadar, toplam 31 kategoride tüm proje sahiplerinin başvuruları kabul edilecek.

Yeni Kategori “Dijital Pazarlama”

Proje sahipleri tarafından büyük ilgi gören ve heyecanla beklenen kategorilere, bu yıl “Dijital Pazarlama” ana kategorisi eklendi. Katılımcılar, Dijital Pazarlama kategorisi altında Online Reklam, E-posta Pazarlama ve Entegre Kampanya kategorilerinden de başvuru yapabilecekler. Altın Örümcek Ödülleri bu yıl toplam 31 kategoride, alanında uzman birbirinden değerli jüri üyeleri ile proje sahiplerini ödüllendirmeyi bekliyor. Katılımcılar yeni eklenen kategorilerle ilgili detaylı bilgiye www.altinorumcek.com adresinden ulaşabilirler.

Erken Başvuru Dönemi

Altın Örümcek Ödülleri’nde bu yıl ilk kez “erken başvuru” dönemi uygulanacak. Tüm kategoriler için tek fiyat uygulamasıyla birlikte, “Erken Başvuru” dönemi olan 29 Nisan 2019 – 19 Mayıs 2019 tarihleri arasında katılımcılar, başvurularını %20 indirimle yapabilecekler. “Erken Başvuru” döneminin ardından, “Normal Başvuru” dönemi 20 Mayıs 2019 – 21 Haziran 2019 tarihleri arasında olacak.

Altın Örümcek Ödülleri, Ekim ayı içerisinde düzenlenecek ödül töreniyle sahiplerini bulacak.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Markaların Dijital Yolculuğu E-ticaretin Yolculuğu: Exclusive Ticarete Dönüşüm →

Yazar Hakkında

Avatar
Kübra Ünal
Kübra, İstanbul Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümü mezunu. Çalışma yaşamında ilk deneyimlerini Startup'larda kazanan Kübra, DijitalAjanslar.com'da İçerik Yazarı ve Müşteri Temsilcisi olarak kariyerine devam ediyor.