Zorlu Center’dan İş Güvenliği Yazılımında Bir İlk!

Ajans Haberleri, Haberler 19 Ağu 2015
Zorlu Center’dan İş Güvenliği Yazılımında Bir İlk!

Zorlu Center, MotionB Dijital ile hazırladığı iş güvenliği yazılımı ile sektörde bir ilke imza attı.

1953 yılından bu yana tekstil, enerji, elektronik ve gayrimenkul başta olmak üzere, birçok sektörde faaliyet gösteren Türkiye’nin en büyük holdinglerinden Zorlu Holding; Zorlu Center yatırımı ile sektörün en büyük ve başarılı oyuncularından biri oldu.

Yeni kullanıma başlanan iş güvenliği portalı, Zorlu Center bünyesinde bulunan AVM, Otel, Rezidans, Ofis ve Sahne Sanatları merkezindeki toplam 1000 mağaza, rezidans ve ofis sakininin kullanımına sunuldu. Tek bir portal üzerinden dekorasyon, temizlik, tadilat gibi iş güvenliği sürecine dahil tüm işlemlerin başvuru, onay ve takip aşamalarının yapılabildiği sistem, kağıt prosedürlerini ve insan faktörünü en aza indirerek zaman, maliyet ve iş gücü kullanımını optimize etmesi ile Zorlu Center maliyetlerini %23 azalttı.

Zorlu Holding’in faaliyet gösterdiği sektörlerde en iyi olma vizyonu ile gelişim odaklı yapısı ve MotionB Dijital’in kurulduğu günden bu yana markaları kullanıcıları ile buluştururken, yatırım geri dönüşünü öncelik olarak benimseyen hizmet anlayışıyla gerçekleştirdikleri iş güvenliği portalı, sektörde bir ilk oldu.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← N11.com’un Yaratıcı Ajansı Rabarba Oldu! VAKKO'nun Dijital Ajansı Clockwork Oldu! →

Yazar Hakkında

Tuğba Ayvaz
Tuğba Ayvaz
Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi, Uluslararası İlişkiler Bölümünden mezun olduktan sonra AIESEC uluslararası staj platformunda aktif görev aldı. Tuğba, DijitalAjanslar.com içeriklerini koordine ediyor ve ajanslarla iletişimi sağlıyor.