Zingat SEO Çalışmaları İçin Webtures’i Seçti!

Ajans Haberleri, Haberler 10 Haz 2016
Zingat SEO Çalışmaları İçin Webtures’i Seçti!

REIDIN ve Doğuş Grubu işbirliği olan Zingat, SEO çalışmaları için Webtures ile anlaştı.

Gayrimenkul bilgi ve pazarlama platformu olan Zingat, gayrimenkul aramalarında üst sıralarda yer almak ve dijital bilinirliğini daha da artırmak adına Webtures ile çalışmalara başladı.

Türkiye’nin akıllı emlak sitesi Zingat; gayrimenkul sektörü yatırıcılarını, gayrimenkul satan/kiralayan, yeni ev arayışında olan; kısacası sektörden kazanç sağlayan ve ev sahibi olmak isteyen herkesi bir araya getirmeyi sağlıyor.

Arama motoru optimizasyonu çalışmalarında, Türkiye’nin önde gelen markalarının tercihi olan Webtures’in hizmet sunduğu diğer markalar ise; Tchibo, Bilio, Migros, Kiğılı, Yataş, Florence Nightingale Hastaneleri…

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Yamaha Motor Türkiye, Sosyal Medya’da Gaza Bastı Önder Eğitim Kurumları, Dijital Geleceğini Sıradışı Digital İle Şekillendiriyor →

Yazar Hakkında

Tuğba Ayvaz
Tuğba Ayvaz
Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi, Uluslararası İlişkiler Bölümünden mezun olduktan sonra AIESEC uluslararası staj platformunda aktif görev aldı. Tuğba, DijitalAjanslar.com içeriklerini koordine ediyor ve ajanslarla iletişimi sağlıyor.