Yudum’dan Lezzet Dolu Bir Oyun: Kızartma Ustası

Yudum’dan Lezzet Dolu Bir Oyun: Kızartma Ustası

Yudum, Facebook sayfasında yayınladığı keyifli bir oyun ile en iyi “Kızartma Ustası”nı arıyor.

Yudum, şu kasvetli sonbahar günlerinde hepimizin neşesini yerine getirecek, kafamızı dağıtmamıza yardımcı olacak bir oyun hazırlamış: Kızartma Ustası!

Son yılların en popüler oyunlarından biriyle benzer mantıkla hazırlanan oyun, Yudum dünyasından nesnelerle oynanıyor.  Ne kadar iyi bir Kızartma Ustası olduğunuzu görmek ve hayatınıza lezzet katacak hediyeler kazanmak için yapmanız gereken Yudum’un Facebook sayfasına girmek.

Oyunda patates kızartmalarını, patlıcanları ve kabakları yan yana ya da alt alta getirip ne kadar iyi bir kızartma ustası olduğunuzu göstermeye çalışıyorsunuz. Ayrıca ne kadar fazla oynarsanız o kadar fazla çekiliş hakkı kazanıyorsunuz.

yudum kızartma ustası

Son dönemlerde portföyüne kattığı markalarla adından söz ettiren Dwarf Planet, Yudum’la çalışmaya başladıktan sonra bu eğlenceli oyunu hayata geçirdi. Kızartma Ustası’nı oynamak için Yudum’un Facebook sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Ama dikkat edin bir kere başladınız mı bırakması kolay olmuyor!

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← İyilik Projesi Leyla'dan Sonra'nın iOS Uygulaması Yayında Positive Uzmanlığı İle Geliştirilen Piyalepaşa İstanbul Web Sitesi Yayında →

Yazar Hakkında

Tuğba Ayvaz
Tuğba Ayvaz
Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi, Uluslararası İlişkiler Bölümünden mezun olduktan sonra AIESEC uluslararası staj platformunda aktif görev aldı. Tuğba, DijitalAjanslar.com içeriklerini koordine ediyor ve ajanslarla iletişimi sağlıyor.