Yeni KIA Sportage’ın “Gelecekten Gelen” Web Sitesi Yayında!

Projeler, Web siteleri 04 Mar 2016
Yeni KIA Sportage’ın “Gelecekten Gelen” Web Sitesi Yayında!

KIA’nın en sevilen araçlarından, “Geleceği beklemedi, zamanından önce geldi.” konseptiyle yenilenen KIA Sportage’ın yeni web sitesi RAM İstanbul tarafından tasarlandı ve geliştirildi.

Yeni KIA Sportage’ın fütüristik çizgilere sahip yepyeni özellikleri ve tasarımını vurgulamak üzere yine fütüristik bir konseptte tasarlanan web sitesinde ziyaretçiler, giriş ekranında telefonlarına okuttukları QR koduyla araç özelliklerini çift ekran deneyimiyle görüntüleyebiliyor ve siteyi mobil üzerinden kumanda edebiliyor, aracı 360° çevirip rengini değiştirebiliyorlar.

Sitede yer alan kısa araç özellik videolarıyla aracın Akıllı Bagaj Kapağı, Şerit Takip Sistemi, Kör Nokta Uyarı Sistemi ve Wireless Charger gibi üstün teknolojiye sahip donanım ve konfor özellikleri görselleştiriliyor. Ziyaretçiler aynı zamanda sitede bulunan Satın Alma Formu ve Test Sürüşü alanlarıyla kia.com.tr’de bulunan ilgili formlara yönlendirilerek yeni KIA Sportage özelinde CRM datası toplanması sağlanıyor.

Yeni KIA Sportage’ın Gelecekten Gelen Web Sitesi

Yeni KIA Sportage’ın web sitesine şuradan; KIA’nın dijital ajansı RAM İstanbul’un diğer projelerine ise ajansın web sitesinden ulaşabilirsiniz.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Shell’den Havada Karada Kazandıran Kampanya Garanti Portföy Yenilendi! →

Yazar Hakkında

Tuğba Ayvaz
Tuğba Ayvaz
Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi, Uluslararası İlişkiler Bölümünden mezun olduktan sonra AIESEC uluslararası staj platformunda aktif görev aldı. Tuğba, DijitalAjanslar.com içeriklerini koordine ediyor ve ajanslarla iletişimi sağlıyor.