Yemeksepeti Yöneticilerini Cezalandırmaya Ne Dersiniz?

Yemeksepeti Yöneticilerini Cezalandırmaya Ne Dersiniz?

Yemeksepeti “Suç ve Ceza” adındaki eğlenceli kampanyası ile kullanıcıları şirket yöneticilerini cezalandırmaya davet ediyor.

Yemeksepeti, bir süredir platformu kullanmayan kullanıcılara, memnun kalmadığı hizmetler için şirketin yöneticilerini cezalandırma imkanı sunuyor. “Suç ve Ceza” adındaki kampanyada kullanıcılar istedikleri yöneticiyi; helyum, pasta, sos, su ve “tüfenk” gibi özel yöntemlerle cezalandırabiliyor.

Yemeksepeti Pazarlama Direktörü Barış Sönmez, COO’su Nedim Nahmias, Kullanıcı Deneyimi Direktörü Onur Bilgi, Satış Direktörü Korhan Erçin, IT Direktörü Bülent Akar ve İK Direktörü Ceren Dereobalı’nın yer aldığı kampanyada; yöneticiler öncelikle kullanıcılardan bugüne kadar bir kusur ettilerse şirket adına özür diliyor. Özürle yetinmeyen kullanıcılar ise içlerini rahatlatmak için yöneticileri istedikleri bir şekilde cezalandırıyor.

Bir mikrosite üzerinden yayınlanan kampanyada verilen cezaların yanısıra sahne arkası görüntüleri de oldukça eğlenceli olmuş.

 
Fakat İyi Yedik” kampanyası ile elindeki kullanıcı verilerini değerlendirerek başarılı bir proje çıkaran Yemeksepeti, bu kez de kullanıcılara kontrolün onlarda olduğu mesajını veriyor.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Koç Holding'in Yeni Uygulaması "Chippin" Yayında! Tinder’ın Rakibi TrueView’dan İddiali Reklam Filmi →

Yazar Hakkında

Tuğba Ayvaz
Tuğba Ayvaz
Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi, Uluslararası İlişkiler Bölümünden mezun olduktan sonra AIESEC uluslararası staj platformunda aktif görev aldı. Tuğba, DijitalAjanslar.com içeriklerini koordine ediyor ve ajanslarla iletişimi sağlıyor.