Yemeksepeti’nin Yaratıcı İçerik Projesi: Fakat İyi Yedik!

Yemeksepeti’nin Yaratıcı İçerik Projesi: Fakat İyi Yedik!

Yemeksepeti hayata geçirdiği “Fakat İyi Yedik!” projesinde, yemek siparişi hikayelerini eğlenceli uygulamalarla kullanıcılara sunuyor.

Türkiye’nin en büyük online yemek siparişi platformu Yemeksepeti, müşterilerine sipariş geçmişlerinden oluşan kişiselleştirilmiş hikayeler sunuyor. 2001 yılından bu yana hizmet veren Yemeksepeti’nin elde ettiği veriyi kullandığı proje, C-Section imzası taşıyor.

Projenin Fakat İyi Yedik isimli interaktif mikrositesinde dört farklı uygulama bulunuyor. Kullanıcılar mikrositeye Yemeksepeti hesapları ile giriş yaparak üyelikleri boyunca verdikleri siparişlerin istatistiklerini infografik ya da eğlenceli bir video ile görüntüleyebiliyor ve arkadaşları ile paylaşabiliyor. Ayrıca isteyenler “Bunları biliyor muydun?” bölümünde çeşitli ilginç bilgilere erişebiliyor ve “Günün Testi” bölümünde Yemeksepeti ve diğer kullanıcılar ile ilgili soruları cevaplayabiliyor.

yemeksepeti fakat iyi yedik

Geçtiğimiz yıl “İyi Yedik” başlığı ile kullanıcı istatistiklerinin yer aldığı bir infografik yayınlayan Yemeksepeti’nin bu eğlenceli projesi de epey dikkat çekecek gibi görünüyor. 

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Odebank'tan Takıntılı İnsanlara Bile Çözümler Sunan Bankacılık Hizmeti Yataş’tan Tinder’da Pazarlama Kampanyası →

Yazar Hakkında

Tuğba Ayvaz
Tuğba Ayvaz
Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi, Uluslararası İlişkiler Bölümünden mezun olduktan sonra AIESEC uluslararası staj platformunda aktif görev aldı. Tuğba, DijitalAjanslar.com içeriklerini koordine ediyor ve ajanslarla iletişimi sağlıyor.