Yapı Kredi’den Tasarım Yarışması: Statları Fethet

Yapı Kredi’den Tasarım Yarışması: Statları Fethet

Yapı Kredi, düzenlediği “Statları Fethet” yarışması ile futbol severleri en iyi pankartı tasarlayarak takımlarına destek olmaya davet ediyor.

Yapı Kredi’nin Galatasaray – Borussia Dortmond maçı için yayınladığı “Statları Fethet” yarışmasında futbol severler Avrupa yolunda Galatasaray’ı desteklemek için tasarladıkları pankartları görücüye çıkarıyor.

Bir mikrosite üzerinden gerçekleştirilen yarışmaya katılan kullanıcılar belirlenen arka plan, yazı tipleri ve görselleri bir araya getirerek pankart tasarımı oluşturuyor. Kullanıcılar tasarımlarda sarı, kırmızı, siyah ve beyaz renkleri kullanabiliyor ve kendi belirledikleri sloganları yazarak tasarımlarını kaydediyor. Ardından pankart tasarımları diğer kullanıcıların beğenisine sunuluyor.

Statları Fethet yarışmasının sonunda en çok beğenilen 10 pankart arasından jüri değerlendirmesi ile seçilecek 5 pankartın sahibi Galatasaray – Borussia Dortmond maçı için bilet kazanırken; en çok oyu alan kişi ise ayrıca maçın hatıra parasını sahada hakemin elinden alma şansı elde edecek. Ayrıca birinci olan pankart 4 Kasım’da gerçekleşecek maç gününde Yapı Kredi Facebook sayfasında ana görsel olarak kullanılacak.

yapı kredi yarışması statları fethet

Netfork tarafından gerçekleştirilen yarışmaya 20 Ekim’e kadar Yapı Kredi Statları Fethet mikrositesi üzerinden katılabilirsiniz.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Red Bull'dan Yeni Bir Macera: Kutu Kapmaca TopShop'tan Instagram Destekli Catwalk →

Yazar Hakkında

Tuğba Ayvaz
Tuğba Ayvaz
Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi, Uluslararası İlişkiler Bölümünden mezun olduktan sonra AIESEC uluslararası staj platformunda aktif görev aldı. Tuğba, DijitalAjanslar.com içeriklerini koordine ediyor ve ajanslarla iletişimi sağlıyor.