Webtures’tan: Girişimcilere Özel Dijital Pazarlama Eğitimi

Webtures’tan: Girişimcilere Özel Dijital Pazarlama Eğitimi

Webtures SEO Uzmanları tarafından gerçekleştirilen “Girişimcilere Özel Dijital Pazarlama Eğitimi”, girişimciler ve girişimlerine özel uygulanması gereken marka konumlandırma stratejileri, markanın dijital kimliğini oluştururken atılması gereken adımlar ve SEO çalışmaları için el rehberi niteliğinde bir eğitim olarak planlanmıştır.

27 Ekim 2022 tarihinde saat 16.00 ‘da Youtube, Linkedin ve Twitter üzerinden canlı yayın olarak gerçekleştirilen eğitime ilgi büyüktü. 6000’i aşkın Linkedin davet kabulü ve bunun sonucunda toplam 4900 izlenmeye ulaşan eğitimde anlık izlenme sayısı ise 448’di. Webtures uzman SEO ekibinden sunucular Cihat Murat Yüksel, Sinan Gergöy, Eren Kartav, Gizem Sayan, İsmail Sağdıç, Ahmet Yılmaz’ın anlatımıyla gerçekleşen eğitimin konu başlıkları ise şu şekildedir;

  • Marka Konumlandırma
  • Online İtibar Yönetimi
  • İçerik Pazarlaması
  • SMM (Social Media Marketing)
  • SEO (Search Engine Optimization)
  • SEM (Search Engine Marketing)
  • Dijital Pazarlama Araçları

Bu kapsamlı eğitim sonucunda anlık katılımcılara iletilen quiz sonucunda sertifikasyon sürecine girildi. Böylelikle quizden yeterli not alanlar sertifika almaya hak kazanmış oldu. Eğitim sonunda verilen sertifika sayısı ise 432’ydi.

Gelecek dönem eğitimleri için Webtures’ı takip etmek isterseniz: www.youtube.com/@Webturescom

Bilgi paylaştıkça çoğalır!

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Webtures'tan: Google My Business Eğitimi Dijitalde Kadın Eğitim Programı Başvuruları Başladı! →

Yazar Hakkında

Avatar
Kübra Ünal
Kübra, İstanbul Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümü mezunu. Çalışma yaşamında ilk deneyimlerini Startup'larda kazanan Kübra, DijitalAjanslar.com'da İçerik Yazarı ve Müşteri Temsilcisi olarak kariyerine devam ediyor.