Webtures’ta Şartlar Nasıl? Çalışma Saatleri ve Ortamı

Ajans Haberleri, Haberler 30 Mar 2022
Webtures’ta Şartlar Nasıl? Çalışma Saatleri ve Ortamı

Her şirketin ve ajansın olduğu gibi Webtures’ın da kendine ait bir kültürü ve işe alım süreci bulunuyor. Bu ajansın kültüründe altın maddelerden ikisi de ekibine iyi çalışanlar almak ve çalışanlarının motivasyonunu yükseltmek gibi duruyor.

Webtures çalışanlarına sundukları koşulları bu yazımız bizimle ve siz okuyucularımız ile paylaştı.

Webtures Çalışma Saatleri

Webtures esnek çalışma ortamına ve saatlerine sahip olsa da ekibin koordineli çalışması ve müşterilerle iletişimin düzenli olarak sağlanabilmesi için Sabah 9:00 Akşam 18:30 mesai saatlerinde çalışmayı önermektedir. Haftasonları ve tüm resmi tatillerde istisnasız tatil yapan ekibin özel durumlarda izin almak değil sadece bilgilendirme yapması yeterlidir. İzin için önemli mazeret veya gerekçeler aranmaz. Bu çalışana her durumda duyulan maksimum güveni göstermektedir.

Mesaiye zamanında başlama veya zamanında çıkma gibi bir zorunluluk olmamakla birlikte her çalışan kendi yoğunluğuna göre iş planlamasını gerçekleştirebilmektedir.

Webtures Ücret Politikası

Webtures SEO’nun okulu pozisyonundadır. Tüm bilgi birikimini stajyer, junior veya yardımcı pozisyonundaki ekip arkadaşlarına aktarmayı sektörün büyümesi adına önemli bir kriter olarak görmektedir. Ücretsiz staj veya çalışan gibi bir uygulaması olmadığı gibi taban fiyat asgari ücretin üzerinde başlayan bir yaklaşıma sahiptir. Tavan fiyat ise her zaman sektör ortalamasının üzerindedir.

Sigorta hiçbir zaman asgari ücret üzerinden yatmaz ve çalışanın her şekilde sosyal hakları güvence altına alınmaktadır.

Webtures İzin Politikası

Herhangi zaruri veya keyfi durum için izin alınmasına gerek yoktur. İzin ihtiyaçları için İK’nın bilgilendirilmesi yeterlidir. Çünkü her çalışanın şirkete karşı sorumluluğundan çok müşterilere karşı sorumluluğu olduğu bilinir ve bu anlayışla müşteri için çalışan önceliklendirilir.

Sigara içmeyen çalışanlar için ekstra 4 gün yıllık izin uygulaması bulunmaktadır.

Webtures Sosyal Olanaklar

Webtures düzenli halı saha maçları, şirket için molalarda masa tenisi ve langırt turnuvaları ile ün yapmış, forması ile ün yapmış bir ajanstır. Takım ruhunu sadece ofis ortamında değil her türlü mücadelenin yaşandığı tüm aktivitelerde yaşamaktadır.

Webtures Kariyer İmkanı

Webtures’ta her uzman hakim olduğu konularla ilgili düzenli eğitimlerle diğer uzmanlara bilgilerini aktarırken birbirlerinin gelişimini sağlayan bir paylaşımcı gelişim yapısına sahiptir. Bilgi ve deneyimini zaman içerisinde artıran her uzmanın branşına uygun yol haritasına göre yükselmesi sağlanarak gelişimi hızlandırılmaktadır.

SEO pozisyonuna ait Kariyer Yol Haritasını buradan inceleyebilirsiniz. https://www.webtures.com/tr/kariyer/harita/seo/

Webtures Çalışma Ortamı

Webtures sınırsız sıcak ve soğuk içeceğiyle, adalar manzarası eşliğinde panoromik manzarasıyla ve dinlenme alanlarıyla son derece huzurlu bir iş yaşamı sunar. Coworking çalışma ortamı mantığına uygun konforda, üretkenlik için tüm yenilikçi çözümleri hayata geçirmiştir.

Webtures Ofisini yakından görmek için bu sayfayı ziyaret edebilirsiniz. https://www.webtures.com/tr/blog/webtures-ofisi/

Webtures Mülakat

Webtures bilgi ve deneyim kadar düşünce yapısı ile de pratik çözümleri bulabilen yetenekleri bünyesine dahil etmektedir. CV’sinde Webtures iş geçmişi yazan her uzmanın sektörde büyük talep görmesinin en önemli sebebi de doğru yetenek seçimi politikasıdır.

Webtures İş Görüşmesinde sorulan mülakat sorularını buradan inceleyebilirsiniz. https://www.webtures.com/tr/blog/webtures-is-basvurusu-mulakat-sorulari/

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Dijital Reklam Ajansları İçin Doğru İşe Alım Yöntemi Katıldığı Sektörel Kategoride MarTech Ödülünün Sahibi Kroppa Oldu! →

Yazar Hakkında

Avatar
Kübra Ünal
Kübra, İstanbul Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümü mezunu. Çalışma yaşamında ilk deneyimlerini Startup'larda kazanan Kübra, DijitalAjanslar.com'da İçerik Yazarı ve Müşteri Temsilcisi olarak kariyerine devam ediyor.