Webit 2014 Kongresi 1-2 Ekim’de İstanbul’da Gerçekleşecek!

Webit 2014 Kongresi 1-2 Ekim’de İstanbul’da Gerçekleşecek!

Dijital teknoloji ve telekom sektörlerinin liderlerini bir araya getirecek olan Webit 2014, 1-2 Ekim tarihlerinde İstanbul’da gerçekleşecek.

Uluslararası alanda faaliyet gösteren dijital teknoloji ve telekom sektörlerinin liderlerini bir araya getirecek olan Webit Kongresi, bu yıl 1-2 Ekim tarihlerinde 6. kez Haliç Kongre Merkezi’nde düzenlenecek.

110 ülkeden 10 bin katılımcının olacağı kongre; Dijital Pazarlama ve İnovasyon Konferansı, Geleceğin Liderleri Konferansı, Girişimcilik Fuarı, Dijital Çevre Zirvesi, E-ticaret Zirvesi, Metrix & Big Data Konferansı ve Uygulama Kampı’ndan oluşan 7 büyük etkinliğe de ev sahipliği yapacak.

webit 2014 kongre

Kongre hakkında detaylı bilgi ve erken kayıt avantajları için Webit Kongresi web sitesini ziyaret edebilir; 2013 yılında düzenlenen kongre hakkında detaylı bilgiye ise şuradan ulaşabilirsiniz.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Kentlerin Görünür Sosyal Ağları Samsung Galaxy S5 Tanıtıldı! →

Yazar Hakkında

Tuğba Ayvaz
Tuğba Ayvaz
Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi, Uluslararası İlişkiler Bölümünden mezun olduktan sonra AIESEC uluslararası staj platformunda aktif görev aldı. Tuğba, DijitalAjanslar.com içeriklerini koordine ediyor ve ajanslarla iletişimi sağlıyor.