Türkiye’de İlk Kez Bir Şarkının Lansmanı Periscope’tan Yapıldı

Türkiye’de İlk Kez Bir Şarkının Lansmanı Periscope’tan Yapıldı

Soner Sarıkabadayı, yeni single çalışması ”Unuttun Mu Beni”nin lansmanını 13 Nisan Pazar günü saat 20.00’da popüler Periscope uygulamasını kullanarak evinden canlı olarak gerçekleştirdi.

Hit şarkıların vazgeçilmez ismi Soner Sarıkabadayı, 2015 yazında da geleneği bozmayacak bir işe imza attı. Geçtiğimiz yıl ”Yara Bandı” şarkısıyla zirveleri alt üst eden ve uzunca bir süre listelerden inmeyen Soner Sarıkabadayı, 2015 yazına damga vurmaya hazırlanan yeni single parçasında ünlü prodüktör Ozan Çolakoğlu ile çalıştı.

Tüm iletişim faaliyetlerinde RAM İstanbul iletişim ajansıyla çalışan Soner Sarıkabadayı, “Unuttun Mu Beni” şarkısının lansmanını, Periscope uygulaması üzerinden evinden canlı yayın ile yaparak Türkiye’de bir ilki gerçekleştirdi.

Şarkıyı uygulama üzerinden yayınlayacağı saati resmi Twitter hesabı üzerinden paylaşan sanatçıya hayranlarının yoğun ilgisi yayın sonrası da devam etti.

Soner Sarıkabadayı bu yaza damgasını vuracak şarkısı “Unuttun Mu Beni” ile şimdiden en çok dinlenenler arasına girmeyi başardı. 

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Hyundai 11 Otomobille Uzaya Mesaj Gönderdi Zade Vital Kalp Sağlığı Haftasını #KalbimSende Uygulamasıyla Kutluyor →

Yazar Hakkında

Tuğba Ayvaz
Tuğba Ayvaz
Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi, Uluslararası İlişkiler Bölümünden mezun olduktan sonra AIESEC uluslararası staj platformunda aktif görev aldı. Tuğba, DijitalAjanslar.com içeriklerini koordine ediyor ve ajanslarla iletişimi sağlıyor.