Tüpraş’ın Yenilenen Web Sitesi Yayında!

Projeler, Web siteleri 28 Tem 2016
Tüpraş’ın Yenilenen Web Sitesi Yayında!

Türkiye’nin lider sanayi kuruluşu Tüpraş’ın web sitesi, Pixelplus Interactive tarafından yenilendi.

Türkiye’nin 500 büyük sanayi kuruluşu arasında lider olan Tüpraş’ın, Pixelplus Interactive tarafından hazırlanan yeni web sitesi tupras.com.tr, dijital dünyanın dinamiklerine uygun, modern bir arayüz ve detaylı bilgi sağlayan zengin içerik havuzu ile yayında.

Estetik ve esneklik gibi günümüzün önemli web tasarım gerekliliklerini verimli şekilde uygulamasıyla öne çıkan site, etkileyici arayüzü ve kullanıcı deneyimini merkez alan yapısı ile teknik açıdan üstün bir kullanım sunuyor.

Pixelplus Interactive tarafından hazırlanan web sitesi responsive yapısıyla, kullanıcısının karşısında her platformda aynı özelliklerle çıkıyor. Kullanıcı deneyimine odaklanan, çağı yakalamış bilgi mimarisi, ziyaretçilerin ihtiyaç duydukları bilgiye hızla ulaşmasını sağlıyor.

tüpraş yeni web sitesi

Tüpraş’ın yeni web sitesi; markanın faaliyetlerine, raporlarına, kurumsal ilişkilerine ve Ar-Ge çalışmalarına dair bilgilerle zengin bir içerik kapsamına sahip. Tüpraş gündemindeki haberleri, video ve infografik içerikler ile de destekleyen site, yıllara ve rafinerilere göre yapılan kategorizasyonla zengin içerik dünyasını kolay tüketilebilir hale getiriyor.

Dünya’nın en büyük rafineri şirketleri arasında olan Tüpraş’ın web sitesi tupras.com.tr, markanın sektördeki öncü konumunu dijital dünyaya taşıyor.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Kefaluka Resort’un Web Sitesi Yenilendi Soğuk Çay Didi, Buz Devri'yle Beyaz Perdede →

Yazar Hakkında

D/A
D/A
Dijitalajanslar.com site yönetimi, dijital pazarlama sektöründe deneyimli profesyonellerden oluşmaktadır.