Toptalent SEO Çalışmaları İçin Webtures İle Anlaştı

Ajans Haberleri, Haberler 14 Mar 2016
Toptalent SEO Çalışmaları İçin Webtures İle Anlaştı

Yenilik ve içerikleri ile dikkat çeken kariyer sitesi Toptalent, SEO çalışmaları için Webtures’i seçti.

Toptalent.co; öğrencilere ve yeni mezunlara özel staj ve iş fırsatları sunan, yetenek programlarını tanıtan, gerçek iş vakalarıyla deneyim ve ödül kazandıran, networking buluşmalarıyla iş dünyasının profesyonelleriyle tanıştıran, iş hayatından haberler ve kariyer tavsiyeleri sunan platformda her şey yeteneklerin kariyerine iyi bir başlangıç yapmaları için tasarlanmış, üniversite öğrencisi ve yeni mezunların iş hayatına doğru yerden başlayabilmeleri için oluşturulmuş yenilikçi bir kariyer platformu.

Platform, iş ilanlarını ve içeriklerini daha fazla kişiye ulaştırmak ve yeni dönem pazarlama stratejilerine entegre olmak adına SEO çalışmalarını, Webtures ile başlatarak bu alanda önemli bir adım atmış oldu.

Türkiye’nin önde gelen markalarının SEO çalışmalarını yapan Webtures; Tchibo, Ekol, Kiğılı ve Valstur gibi markalarla çalıştı.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Instagram Kronolojik Algoritmasını Değiştiriyor! DentGroup’un SEM Ajansı Webtures Oldu →

Yazar Hakkında

Tuğba Ayvaz
Tuğba Ayvaz
Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi, Uluslararası İlişkiler Bölümünden mezun olduktan sonra AIESEC uluslararası staj platformunda aktif görev aldı. Tuğba, DijitalAjanslar.com içeriklerini koordine ediyor ve ajanslarla iletişimi sağlıyor.