SunExpress’in Sosyal Medya Ajansı Krombera Oldu!

Ajans Haberleri, Haberler 11 Kas 2015
SunExpress’in Sosyal Medya Ajansı Krombera Oldu!

SunExpress sosyal medya pazarlama çalışmaları için Krombera ile anlaştı.

Türk Hava Yolları ile Lufthansa’nın ortak kuruluşu SunExpress, sosyal medya çalışmaları için Türkiye’nin en hızlı büyüyen 100 şirketinden biri olan Krombera’yı tercih etti.

2011 yılından bu yana dijital pazarlama alanında markalara hizmet veren Krombera, kısa zamanda kendi sektörünün en önemli oyuncularından biri haline dönüştü. Ajans, 9. Ayında Facebook tarafından PMD (Preferred Marketing Developer) seçildi. 2013 yılında ise dünyaca ünlü Wired UK dergisinin “Hottest Startups of Europe” listesindeki tek ajans olma başarısını gösterdi.

Dijital odaklı, mecra bağımsız 360 derece hizmetler veren Krombera’nın müşterileri arasında Akbank, Digiturk, Burger King, Dimes, Arby’s, Simit Sarayı, Emaar Türkiye, DemirDöküm, Doğa Koleji, KPMG dahil olmak üzere 30’u aşkın marka bulunuyor.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Sherpa'dan “UX Efsaneleri” E-kitabı OMO’nun Dijital Ajansı Tribal Worldwide İstanbul Oldu! →

Yazar Hakkında

Tuğba Ayvaz
Tuğba Ayvaz
Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi, Uluslararası İlişkiler Bölümünden mezun olduktan sonra AIESEC uluslararası staj platformunda aktif görev aldı. Tuğba, DijitalAjanslar.com içeriklerini koordine ediyor ve ajanslarla iletişimi sağlıyor.