Sosyalmedya.co Webrazzi Tarafından Satın Alındı!

Sosyalmedya.co Webrazzi Tarafından Satın Alındı!

Sosyal medya haber bloğu Sosyalmedya.co’nun tamamı Webrazzi’ye satıldı.

Bir süre önce kurumsal kimliğini ve web tasarımını yenileyerek, farklı bir arayüzle ziyaretçilerinin karşısına çıkan Sosyalmedya.co, Webrazzi tarafından satın alındı. Webrazzi kurucusu Arda Kutsal’ın yazılı açıklaması ile duyurulan satın alma sonucu, Sosyalmedya.co’nun tamamı tüm alt alan adları ve sosyal medya hesapları ile birlikte Webrazzi’ye geçti.

Açıklamaya göre 1 Ağustos 2014 tarihinden itibaren Fatih Güner ve Sosyalmedya.co ekibi site yönetimini bırakacaklar, Sosyalmedya.co’nun mevcut işleri ve içerik yönetime Webrazzi tarafından yürütülecek.

Arda Kutsal yaptığı açıklamada ayrıca Webrazzi’nin önümüzdeki günlerde içerik tarafında bazı yeni açılımlara gidileceğini ve yeni iş modellerini uygulamaya geçireceklerini de belirtti.

Sosyalmedya.co’nun kurucusu Fatih Güner ise satın almayı blog üzerinden yayınladığı veda yazısı ile açıkladı. Güner, Sosyalmedya.co ekibine ve okuyucularına teşekkür ederken, Webrazzi’ye de başarılar diledi.

Webrazzi’nin Sosyalmedya.co’yu satın alınma bedeli ise karşılıklı alınan karar sebebi ile açıklanmadı.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Ajans Çalışanları Manifestosu Yayınlandı Türk Hava Yolları Silikon Vadisi’ne Direkt Uçuşlara Başlıyor! →

Yazar Hakkında

Tuğba Ayvaz
Tuğba Ayvaz
Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi, Uluslararası İlişkiler Bölümünden mezun olduktan sonra AIESEC uluslararası staj platformunda aktif görev aldı. Tuğba, DijitalAjanslar.com içeriklerini koordine ediyor ve ajanslarla iletişimi sağlıyor.