Sosyal Medyada Takipçiyle Arkadaş Olmak: Hürriyet Kampüs

Ajans Haberleri, Haberler 05 May 2015
Sosyal Medyada Takipçiyle Arkadaş Olmak: Hürriyet Kampüs

Hürriyet Kampüs, sosyal medya hesapları üzerinden yürüttüğü samimi iletişim stratejisi ile takipçileriyle arkadaşlık kuruyor.

Sosyal medyanın, markanın takipçisiyle arkadaş olabileceği bir yer olduğunu her zaman söylüyoruz. Çünkü sosyal medya, her gün özgürce konuşabileceğiniz ve inanılmaz yatırımlar yapmadan her gün farklı bir şey söyleyebileceğiniz bir yer.

Burdaki başarı, nasıl bir arkadaş olacağınızda bitiyor. Yardımsever mi, biraz sivri mi, samimi mi? Samimiyetle zeka birleşince son dönemde hiç şaşmadan kazandırdığını her olayda görüyoruz. Peki, bunu bir marka yaptığı zaman nasıl oluyor?

mbsays tarafından yönetilen Hürriyet Kampüs hesapları ayaklanıp canlansa arkadaş olmak isteyeceğiniz cinsten; hem de her ortamda olsun, yeri geldiğinde size sahip çıksın, hak edeni de trollesin diyeceğiniz bir arkadaş.

sosyal medyada takipçiyle arkadaş olmak hürriyet kampüs

sosyal medyada takipçiyle arkadaş hürriyet kampüs

Bir gençlik platformu olarak öne çıkan Hürriyet Kampüs’ün bu samimi iletişimi, takipçileri tarafından da benimsenmiş görünüyor.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Karbonat, Anneler Günü’nü Emojilerle Kutluyor Saray Muhallebicisi 80. Yaşına Yeni Ajansı Zon İle Giriyor! →

Yazar Hakkında

Tuğba Ayvaz
Tuğba Ayvaz
Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi, Uluslararası İlişkiler Bölümünden mezun olduktan sonra AIESEC uluslararası staj platformunda aktif görev aldı. Tuğba, DijitalAjanslar.com içeriklerini koordine ediyor ve ajanslarla iletişimi sağlıyor.