Sosyal Medya Zirvesi 2013

Sosyal Medya Zirvesi 2013

İnfoloji Akademi ve Yıldız Teknik Üniversitesi işbirliğinde düzenlenecek Sosyal Medya Zirvesi 7-8 Aralık’ta YTÜ Oditoryumda!

Günden güne gelişen teknoloji ve değişen dijital trendlerin sosyal medyadaki yansımalarının ele alınacağı Sosyal Medya Zirvesi, 7-8 Aralık’ta gerçekleşecek. Twitter fenomenleri, ajans yöneticileri ve hukuk danışmanlarının katılımı ile gerçekleşecek zirvede sosyal medyada ölçümlemeden strateji oluşturmaya ve insan kaynaklarından sosyal medya etiğine kadar birçok konu ele alınacak.

Taci Kalkavan, Ömür Özdemir, Hakan Hepcan gibi fenomenlerin yanısıra, Efes Türkiye İletişim Müdürü Emre Topsakaloğlu, Alafortanfoni Yönetici Ortağı Demir Çilingir, Tbwa Kreatif Direktörü Volkan Karakaşoğlu gibi sektörün önde gelen isimleri konuşmacı olarak katılacak. Zirvede ayrıca katılımcılara Yıldız Teknik Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi onaylı sertifika verilecek.

Sosyal Medya Zirvesi hakkında detaylı bilgi ve kayıt için tıklayın.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Mediacat Felis Ödülleri 2013 Dijital Pazarlama Konferansı 2013 →

Yazar Hakkında

Tuğba Ayvaz
Tuğba Ayvaz
Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi, Uluslararası İlişkiler Bölümünden mezun olduktan sonra AIESEC uluslararası staj platformunda aktif görev aldı. Tuğba, DijitalAjanslar.com içeriklerini koordine ediyor ve ajanslarla iletişimi sağlıyor.