Sosyal Medya Uzmanlığı Sertifika Programı

Sosyal Medya Uzmanlığı Sertifika Programı

2011 Yılında Türkiye’de sosyal medya alanındaki ilk sertifika programı olarak eğitim vermeye başlayan Sosyal Medya Akademisi; pazarlama iletişiminde ihtiyacı duyulan “sosyal medya uzmanı” yetiştirmek amacıyla çıktığı bu yolda 100’ün üzerinde mezun verdi. Bugün, Türkiye’nin önde gelen ajans ve markalarında çalışan onlarca mezunumuz sektöre yön veriyor. Biz de akademi olmanın hakkını vererek, eğitmenlerimiz arasında Sosyal Medya Uzmanlığı Sertifika Programı mezunlarımızı da görmekten büyük onur duyuyoruz.

Sosyal Medya Uzmanlığı

Sosyal Medya Akademisi teorik eğitimle pratiği bir arada sunan bir içeriğe sahip. Bu nedenle öğrencilerine ilk olarak geleneksel pazarlama iletişimi ilkelerini ve dijital pazarlama dünyasının gerekliliklerini öğreterek; sosyal medyaya nasıl bakmaları gerektiğini gösteriyor.

Program dahilinde yeni medya, sosyal medya, sosyal ağ gibi kavramların nasıl ve neden ortaya çıktığından, Türkiye ve dünyada yaşadığı değişimlere ve gelecekte yaşanabileceklere dair geniş bir yelpazede bilgi sunulurken, gerçek marka, gerçek müşteri deneyimleri paylaşılıyor.

Alanında uzman akademisyenler ve üst düzey yöneticiler tarafından verilen eğitimler ile öğrenciler gerek ajans gerek marka tarafında tam yetkiyle çalışabilecek uzman sosyal medya profesyonelleri olarak mezun ediliyor.

Sosyal Medya Uzmanlığı Sertifika Programı Koordinatörleri:

Yiğit Kalafatoğlu
Devrim Altaylı

Sosyal Medya Uzmanlığı Sertifika Programı’na Kimler Katılabilir?

Reklam ve halkla ilişkiler profesyönelleri, yeni mezun öğrenciler, sosyal medya konusunda yetkinleşmek isteyen marka ve kurum yöneticileri, sivil toplum kuruluşları, gazeteciler, menajerler, girişimciler ve kariyer değiştirmek isteyenler başta olmak üzere her yaş ve meslek grubu sosyal medya uzmanlığı sertifika programına katılabilir.

Program Detayları:

Program 02 Şubat – 04 Mayıs 2013 tarihleri arasında her Cumartesi 6 saat (10:30 – 17:30) olmak üzere 84 saat olarak planlanmıştır.

Detaylar için tıklayın: Kadir Has Üniversitesi Sosyal Medya Uzmanlığı Sertifika Programı

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Google AdWords Eğitimi 2012 Dijital Pazarlama Eğitimi 2012 →

Yazar Hakkında

D/A
D/A
Dijitalajanslar.com site yönetimi, dijital pazarlama sektöründe deneyimli profesyonellerden oluşmaktadır.