Sosyal Medya Ödülleri 2014

Sosyal Medya Ödülleri 2014

Bilişim Teknolojileri Zirvesi kapsamında bu yıl 5. kez düzenlenecek olan Sosyal Medya Ödülleri için aday önerme süreci başladı.

Turkcell Superonline Sosyal Medya Ödülleri, Türkiye’nin en aktif öğrenci kulüplerinden İTÜ İşletme Mühendisliği Kulübü tarafından 5 yıldır Bilişim Teknolojileri Zirvesi kapsamında düzenleniyor. Bireysel ve Kurumsal olmak üzere 2 ana kategoride düzenlenen Sosyal Medya Ödülleri; spor, müzik, mizah, medya, TV kanalı, TV programı, haber sitesi ve spor sitesi gibi dallarda veriliyor. Ödüller ile ayrıca en etkili sosyal medya kampanyası, viral reklam ve mobil uygulamanın yanı sıra, sosyal medyayı en iyi kullanan web girişimi ve markalar belirleniyor.

Geçtiğimiz yıl 25 kategoride 1000’den fazla aday önerilen, toplamda 270.000’in üzerinde oy kullanılan Sosyal Medya Ödülleri’nde, bu yılın adaylarının belirleneceği, aday önerme süreci başladı. Sosyal medya ajansları ve kullanıcıları, web sitesi üzerinden şu günlerde açılan form sayesinde adaylarını önerebilecek. Aday önerme süreci için son tarih ise 28 Eylül 2014.

Aday önerme sürecinin ardından Turkcell Superonline Sosyal Medya Ödülleri’nde 8 Ekim 2014’ten itibaren halk oylaması başlayacak. 9 Kasım’da son bulacak halk oylamasının sonuçları 6 Aralık 2014’te Bilişim Teknolojileri Zirvesi kapanış akşamında yapılacak olan ödül töreni ile açıklanacak.

Sanat, spor, medya ve iş dünyasından ünlü isimlerin yanı sıra, firma ve ajans temsilcilerinin katılımıyla düzenlenecek olan gecede Bilişim Teknolojileri Zirvesi katılımcıları da yer alabilecek.

Sosyal Medya Ödülleri’ne aday önermek ve 8 Ekim itibariyle başlayacak olan halk oylamasına katılım göstermek için web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← 26. Kristal Elma Medya, Bölge ve Dijital Reklam Ödülleri Sahiplerini Buldu Twitter Mobil Geliştirici Konferansı: Flight →

Yazar Hakkında

Tuğba Ayvaz
Tuğba Ayvaz
Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi, Uluslararası İlişkiler Bölümünden mezun olduktan sonra AIESEC uluslararası staj platformunda aktif görev aldı. Tuğba, DijitalAjanslar.com içeriklerini koordine ediyor ve ajanslarla iletişimi sağlıyor.