Sosyal Medya Ödülleri 2013

Sosyal Medya Ödülleri 2013

Türkiye’nin sosyal medya odaklı en büyük organizasyonlarından biri olan Sosyal Medya Ödülleri 2013, sosyal medyayı en iyi kullanan isimleri ve en etkili sosyal medya kampanyalarını belirleyecek.

Türkiye’de ilk defa 2010 yılında düzenlenen Turkcell Superonline Sosyal Medya Ödülleri, İTÜ İşletme Mühendisliği Kulübü tarafından düzenlenen Bilişim Teknolojileri Zirvesi kapsamında 7 Aralık’ta gerçekleşecek.

Bireysel ve Kurumsal olmak üzere 2 ana kategoride verilecek olan Sosyal Medya Ödülleri; medya, mizah, spor, müzik, TV kanalı, TV programı, haber sitesi ve spor sitesi gibi alanlarda sahiplerine kavuşacak. Turkcell Superonline Sosyal Medya Ödülleri ayrıca en etkili sosyal medya kampanyası, viral reklam, mobil uygulama ve sosyal medyayı en iyi kullanan markaları belirleyecek.

Geçtiğimiz yıl 25 farklı kategoride yaklaşık 25 bin kişinin katılımıyla 300 bine yakın oy alan Turkcell Superonline Sosyal Medya Ödülleri’nin bu yılki kazananlarını belirlemek için web sitesi üzerinden oylama başladı. Sosyal medya kullanıcılarının ve ajanslarının yaptığı önerilerin sosyal medya uzmanları tarafından değerlendirilmesi sonucunda belirlenen adaylar için oylama 3 Aralık tarihine kadar devam edecek.

7 Aralık’ta Bilişim Teknolojileri Zirvesi kapanış akşamında düzenlenecek olan Turkcell Superonline Sosyal Medya Ödülleri’ne firma ve ajans temsilcilerinin yanısıra Bilişim Teknolojileri Zirvesi katılımcıları da yer alabilecek. 

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Innovation Xchange iX Istanbul 2013 11. Altın Örümcek Web Ödülleri Sahiplerini Buldu →

Yazar Hakkında

Tuğba Ayvaz
Tuğba Ayvaz
Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi, Uluslararası İlişkiler Bölümünden mezun olduktan sonra AIESEC uluslararası staj platformunda aktif görev aldı. Tuğba, DijitalAjanslar.com içeriklerini koordine ediyor ve ajanslarla iletişimi sağlıyor.