Sosyal Medya Kampüsü’nün SEO Çalışmaları Webtures’e Emanet

Ajans Haberleri, Haberler 14 Ara 2015
Sosyal Medya Kampüsü’nün SEO Çalışmaları Webtures’e Emanet

Sosyal medya ve dijital pazarlama eğitim programı Sosyal Medya Kampüsü’nün arama motoru optimizasyonu çalışmaları Webtures tarafından yürütülmeye başladı.

Sosyal Medya Kampüsü, uluslararası markalarla çalışan ajanslardan başarılı isimler ve alanında uzman akademisyenler ile birlikte katılımcılara sosyal medya ile dijital pazarlama alanında teorik ve uygulamalı eğitimler veriyor. Aynı zamanda ünlü sanatçıların ve sosyal medya fenomenlerinin de konuşmacı olarak yer aldığı eğitim şimdiye kadar birçok uzman yetiştirmiş durumda.

Sosyal Medya Kampüsü yeni dönem eğitimlerine hazırlandığı bugünlerde SEO çalışmalarını ise Webtures’e emanet etti. Webtures ayrıca eğitimlere de katılarak SEO kavramını ve SEO konusunda önemli ipuçlarını katılımcılarla paylaşacak.

Webtures’in arama motoru optimizasyonu (SEO) konusunda hizmet verdiği markalar arasında Migros, Kiğılı, Akşam Gazetesi, EKOL Lojistik, BRC gibi farklı sektörlerden önemli markalar bulunuyor.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Özlem Grup, Dijital Gelişimi İçin Sıradışı Digital’i Seçti! Turkcell Müzik’in Dijital Ajansı VivaKi Creative Oldu →

Yazar Hakkında

Tuğba Ayvaz
Tuğba Ayvaz
Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi, Uluslararası İlişkiler Bölümünden mezun olduktan sonra AIESEC uluslararası staj platformunda aktif görev aldı. Tuğba, DijitalAjanslar.com içeriklerini koordine ediyor ve ajanslarla iletişimi sağlıyor.