Sosyal Akademi 3. Dönem

Sosyal Akademi 3. Dönem

Business Management Institute ve sosyalmedya.co’nun birlikte düzenlediği “Sosyal Medya Uzmanlığı Sertifika Programı” başlıyor.

Türkiye’nin en popüler sosyal medya eğitim programı, haftada 12 saatten oluşan 6 haftalık derslerde sosyal medya alanında Türkiye’nin en etkili isimlerini misafir ediyor.

Katılımcılar Sosyal Medya Uzmanlığı Sertifika Programı’nda, markaların sosyal medyaya nereden başlaması gerektiğinden bütünsel bir sosyal medya stratejisi oluşturmaya kadar geniş bir çerçevede sosyal medya uzmanlığı kariyerine yelken açıyorlar.

Marmara Üniversitesi çatısı altında sunulan “Sosyal Medya Uzmanlığı Sertifika Programı” standart eğitim müfredatlarının ötesine geçerek, sosyal medya uzmanı olmak isteyenlerin yetenek setlerini geliştiren çalışmaları içeriyor.

SOSYAL MEDYA UZMANI OLUN!

Sosyal Medya Uzmanlığı Sertifika Programı, katılımcılarına her gün biraz daha önem kazanan sosyal medya araçları ve stratejilerine dair, markalara ve kurumlara uygulanabilecek şekilde yetenek seti ve temel bilgi kazandırma amacı taşımaktadır.

Eğitim Tarihleri: 16 Mart 2013 – 21 Nisan 2013

Program Süresi: 6 Hafta (72 Saat)

Yer: Marmara Üniversitesi Nişantaşı Kampüsü

Program Ücreti: 2.250 TL (KDV Dahil)

Detaylı bilgi ve kayıt için:

Ayça Özaslan, Business Management Institute
(212) 273 1505 / aycaozaslan@bm-institute.com

Tüm üniversite öğrencilerine %20 oranında indirim uygulanmaktadır.

Business Management Institute ve sosyalmedya.co, programlarında eğitmen, sunucu, içerik, mekan ve tarih değişiklikleri yapma hakkını saklı tutar.

GELECEĞİN PAZARLAMASI İLE TANIŞIN!

Business Management Institute ve Türkiye’nin sosyal medya rehberi sosyalmedya.co’nun birlikte hazırladığı ve Türkiye’nin en popüler sosyal medya eğitimi haline gelen “Sosyal Medya Uzmanlığı Sertifika Programı”nın 3. dönemi çok yakında başlıyor. 16 Mart 2013 – 21 Nisan 2013 tarihleri arasında, haftalık 12 saatten oluşacak olan, toplam 6 haftalık ve 72 saatlik programda katılımcılar, sosyal medya alanında Türkiye’deki en etkili isimlerden oluşan eğitmen kadrosu ile markaların sosyal medyaya nereden başlaması gerektiğinden, bütünsel bir sosyal medya stratejisi oluşturmaya kadar geniş bir çerçevede sosyal medya uzmanlığı kariyerine yelken açacaklar. Program, katılımcılarına her gün biraz daha önem kazanan sosyal medya araçları ve stratejilerine dair, markalara ve kurumlara uygulanabilecek şekilde yetenek seti ve temel bilgi kazandırma amacı taşıyor.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← 3 Sertifikalı Sosyal Medya Sertifika Programı Dijital ve Sosyal Medya Pazarlama Yönetimi Sertifika Programı →

Yazar Hakkında

Pelin Gülcan
Pelin Gülcan
ODTÜ Eğitim Fakültesi İngilizce Öğretmenliği'nde Lisans eğitimini tamamladıktan sonra Yeditepe Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü Radyo, Sinema ve Televizyon Bölümü'nden mezun oldu. Pelin, DijitalAjanslar.com'un içeriklerini koordine ediyor ve sosyal medya iletişimini sürdürüyor.