Smartis Interactive Doğan Holding ve Doğan Yayın Holding’in Web Sitesini Tasarladı

Ajans Haberleri, Haberler 21 Tem 2014
Smartis Interactive Doğan Holding ve Doğan Yayın Holding’in Web Sitesini Tasarladı

360 derece dijital marka iletişim hizmeti veren Smartis Interactive, Doğan Holding ve Doğan Yayın Holding’in web sitesini tasarladı.

Doğan Şirketler Grubu, 55 yıla varan birikimi ve faaliyet gösterdiği tüm sektörlerde sergilediği dinamizmi ile ülke ekonomisinin lokomotif güçlerinden biri.

Grubun yeni web sitelerinde dikkat çeken en önemli detaylar, estetik ve fonksiyonel tasarımın etkileyici görseller ile bütünleşmesi. Responsive altyapı ile kurgulanan minimalist yaklaşım, web sitelerinde kullanıcı dostu olarak da ön plana çıkıyor.

smartis doğa holding

smartis doğan yayın holding

Smartis Interactive, 1997 yılında kurulmuş olup 360 derece dijital marka iletişim hizmetleri veren butik bir ajans. Deneyimlere dayanan, akılcı ve ölçülebilir yaklaşımları ile BMW, MINI, Land Rover, Türk Hava Yolları, Domino’s Pizza, Sinpaş GYO gibi büyük markalara hizmet veriyor.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Sosyal Etkinlik Platformu: Toplanzi Türkiye Bilişim Vakfı’nın Sosyal Medya Ajansı Dekatlon Buzz Oldu →

Yazar Hakkında

Tuğba Ayvaz
Tuğba Ayvaz
Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi, Uluslararası İlişkiler Bölümünden mezun olduktan sonra AIESEC uluslararası staj platformunda aktif görev aldı. Tuğba, DijitalAjanslar.com içeriklerini koordine ediyor ve ajanslarla iletişimi sağlıyor.