Sıradışı Digital 8. Yılını Yeni Kurumsal Kimliği İle Karşıladı

Ajans Haberleri, Haberler 14 Ara 2016
Sıradışı Digital 8. Yılını Yeni Kurumsal Kimliği İle Karşıladı

Markaların dijital gelişim stratejisine kreatif deneyimler kazandıran Sıradışı Digital’in adı, logosu ve kurumsal kimliğini 8.yılında yeniledi.

Dijital dünyada yeni nesil trendleri takip eden ajansların başında gelen Sıradışı Digital, kurumsal yapılanmasını kapsamlı bir şekilde yeniledi. Sektörel uzmanlıkları çerçevesinde gayrimenkul, eğitim, gıda, moda ve endüstri alanında çözüm ortağı olan dijital ajans, çalışmalarına artık Sıradışı Digital Experience Studio adıyla devam edecek. Eskişehir ve Ankara’daki ofis yatırımlarından sonra İstanbul’da da şubeleşmeye giden Sıradışı Digital Experience Studio, 8. hizmet yılında yepyeni bir vizyon ile marka imajını güçlendiriyor.

Sıradışı Digital Experience Studio’nun genişleyen hizmet alanlarını yansıtan “Experience” kimliği, müşteri deneyimini ön plana çıkaran trendleri bünyesinde barındırıyor. UX Design (User Experience) temeli üzerine kurulmuş hizmet alanlarıyla kullanıcı deneyimine odaklanan Sıradışı Digital Experience Studio, web yazılım, grafik tasarım ve sosyal medya yönetimi gibi etkili olduğu alanlarda müşteri deneyimini öncelik olarak alıyor.

sıradışı-digital-experience

Yeni yıl ile birlikte faaliyetlerine başlayacak olan “Studio” alanını da bünyesine katan dijital ajans, Sıradışı Digital Experience Studio olarak sektöre yön veren, alanında uzman isimler ile yeni nesil eğitimler vermeye hazırlanıyor. Hem dijital dünyanın akademik boyutunu ele alacak günü birlik söyleşi ve eğitimler, hem de farklı bakış açılarını bir araya getiren sıra dışı konferanslarla gelişim yolculuğunu hedefleyen Sıradışı Digital Experience Studio, yeni faaliyet alanı ile geleceğe ışık tutan ve ilham veren bir vizyonu yaşatmayı amaçlıyor.

Kurumsal kimlik değişimini, hazırladığı Logo Animation videosu ile duyuran Sıradışı Digital Experience Studio, ayrıca yenilenen kurum algısını bütünsel olarak şirket vizyonuna yansıtıyor. Bu kapsamda, logo stilini ve web site tasarımını da değiştiren Sıradışı Digital Experience Studio, daha minimalist bir çizgide marka inşasını gerçekleştiriyor.

 
Kurumsal kimlik değişimini, hazırladığı Manifesto videosu ile duyuran Sıradışı Digital Experience Studio, ayrıca yenilenen kurum algısını bütünsel olarak şirket vizyonuna yansıtıyor. Sıradışı Digital’in marka öyküsünü anlattığı Sınırsız Bir Dönüşümün Hikayesi manifesto videosunda dijital ajans, hayata geçirmeyi hedeflediği deneyimlere odaklanıyor.

Değişen yüzü ile kurumsal marka anlayışını 360 derece iletişimine yansıtan Sıradışı Digital Experience Studio, kullanıcı deneyimi odaklı yaklaşımla tasarladığı kurumsal blogunda sektörel gündemi de yakından takip ediyor.

Firma hakkında detaylı bilgi için yenilenen web sitesini ziyaret edebilir, dijital dünyadaki gelişmelerden haberdar olmak için Sıradışı Digital Experience bloga göz atabilirsiniz.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Deep360 Büyümeye Devam Ediyor! Sepaş Enerji, Gri Creative’i Seçti →

Yazar Hakkında

Tuğba Ayvaz
Tuğba Ayvaz
Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi, Uluslararası İlişkiler Bölümünden mezun olduktan sonra AIESEC uluslararası staj platformunda aktif görev aldı. Tuğba, DijitalAjanslar.com içeriklerini koordine ediyor ve ajanslarla iletişimi sağlıyor.