sikayetvar.com Kriko’yu Tercih Etti

Ajans Haberleri, Haberler 29 Haz 2018
sikayetvar.com Kriko’yu Tercih Etti

Şikayetvar, internetin henüz emekleme döneminde olduğu 2001 yılında kuruldu ve Türkiye’nin ihraç edilen ilk iş modeli fikri oldu. Dünyanın ilk ve en büyük şikâyet platformu olan Şikayetvar Ankara, İstanbul ve Sivas illerindeki ofislerinde tüm Türkiye’ye hizmet veriyor.

Şikayetvar:

• Tüketicilerin firmalar hakkındaki şikâyetlerine çözüm aradığı,
• Site ziyaretçilerinin alışveriş öncesi referans sitesi olarak başvurduğu ve firmalar hakkında karara vardığı,
• Firmaların müşterilerini geri kazanmak ve marka itibarını korumak için şikâyetlere çözüm ürettiği,
• Tarafsız ve güvenilir olan, müşteri ile marka arasında köprü görevi gören,
• Türkiye’nin ilk ve en büyük şikâyet platformudur.

Şikayetvar, mevcut organik trafiğinin geliştirilmesi, SEO bakım süreçleri ve içerik partneri olarak Kriko’yu tercih etti.
Aylık 3 milyonu aşkın ziyaretçi, 40 milyonun üzerinde sayfa görüntülenmesi ve 1.5 milyon üzerindeki bireysel üyeye sahip olan sikayetvar.com, bundan sonraki tüm SEO operasyonlarını kriko’ya emanet etti.

Konu ile ilgili olarak şirketin kurucusu ve genel müdürü Dr. Ömer Deveci ise şu sözleri söyledi:

“I think you can have a ridiculously enormous and complex data set, but if you have the right tools and methodology then it’s not a problem.” -Aaron Koblin

“Kriko’dan Uğur Eskici ile gerçekleştirdiğim ilk toplantıda kendisinden aldığım enerji ve içimde duyduğum güven bana Aaron Koblin’in yukarıda alıntıladığım sözünü anımsattı. Uzun zamandır çok az danışmanda gözlemlediğim “metodoloji” ve “doğru araçlar” Uğur Eskici’nin en kuvvetli yanı.Hastalandığınızda gittiğiniz doktorun hata yapabilme olasılığını sürekli akılda tutarak kararlarını sorgulamak ne kadar can sıkıcı ise, çalıştığınız SEO danışmanının kararlarını sürekli gözden geçirmek zorunda olmak o denli can sıkıcı. Uğur ile çalışmaya başladığım ilk günden beri kararlarına dair en ufak bir şüphem yok. Müthiş bir kafa rahatlığı ve odaklı bir huzur. En radikal iş gereksinimlerini bile vakit geçirmeden yayına yansıtıyoruz ve her defasında olumlu sonuçlar alıyoruz.Belirlediği işlerde yaptığı durum tespiti, fizibilite çalışması, amaç ve hedefe uygun iş geliştirme ve sonuç tahminlemeleri övgüye değer ve “World Class” bir SEO danışmanlığı sunuyor.Bizimle bu kadar yakından ve bizi bizim kadar tanıyarak ilgilendiği için müteşekkiriz.”

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Instagram Lite Uygulaması Yayınlandı Türk Telekom Ve Kubix Digital’dan Bir Başarı Hikayesi: Tambu Universal App Kampanyası →

Yazar Hakkında

Şenay Elvan Duman
Şenay Elvan Duman
Elvan, Ege Üniversitesi Reklamcılık bölümü mezunu. İzmir'de sektörle ilgili deneyimler kazanan Elvan, DijitalAjanslar.com'da İçerik Yazarı ve Müşteri Temsilcisi olarak kariyerine devam ediyor.