Sevgi Şenlikleri: Royal Canin’den Anlamlı Bir 14 Şubat Hediyesi

Sevgi Şenlikleri: Royal Canin’den Anlamlı Bir 14 Şubat Hediyesi

Bu 14 Şubat’ta “Sevgili 14 Şubat, olmasa da olur sevgilim!” sloganı ile yola çıkan Royal Canin Türkiye, yuva arayan kedi ve köpekler ile yeni bir dost edinmek isteyen hayvanseverleri Sevgi Şenlikleri’nde bir araya getirdi.

Kedi ve köpeklerin sağlıklı, mutlu ve huzurlu bir hayat sürmesi için yarım asırdan uzun bir süredir çalışan Royal Canin, bu Sevgililer Günü’nde de onlara sıcak ve sevgi dolu bir yuva bulmak amacıyla kolları sıvadı.

Markanın 2017 Ocak’tan beri birlikte çalıştığı UNC Creative Studio aracılığı ile hayata geçirdiği proje kapsamında, İstanbul’daki çeşitli barınaklarda yeni bir yuva bekleyen kedi ve köpekler ile fotoğraf çekimleri yapıldı. Daha sonra, her biri için, kampanyaya özel açılan sevgili14subat.com web-sitesinde bir profil oluşturuldu ve böylelikle hayvanseverlere onlara ulaşarak yeni bir yuva sağlama imkânı tanınmış oldu.

Sosyal medyada projeye dikkat çekmek için, 14 Şubat’a açık mektup temasında paylaşımlara yön verecek #Sevgili14Subat hashtag’i belirlendi. Site ziyaretçileri ve sosyal medya kullanıcıları bu hashtag ile içerik paylaşımı yapmaları için cesaretlendirildi. Kampanyanın native erişimi mecralar aracılığı ile de desteklendi.

Yeni bir dost edinerek hem onun hayatına, hem de kendi hayatlarına mutluluk katmak isteyen hayvanseverler, Sevgi Şenlikleri’nin bir parçası olmak için sevgili14subat.com adresini ziyaret edebilirler.

sevgi-senlikleri-royal-canin

Künye

Ajans: UNC Studio
Yeni Medya Direktörü: Ayşegül Tavas
Stratejist: Hakan Körçeşme
Proje Menajeri: İnci Damla Güneşliler
Sanat Yönetmeni: Damla Tutan
Sosyal Medya Ekibi: Caner Cankişi, İbrahim Erdoğan
Metin Yazarı: Tufan Tepedelen
Dijital Reklam Operasyonu: Damla Tuban
Marka Temsilcileri: Duygu İçbudak, Tutku Kurtay
Medya Ajansı: UNC Digital

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← ŞOK’un Yeni Reklam Filminde “ŞOK Gözler” Albaraka Türk’ün Global KOBİ Platformu Yayında! →

Yazar Hakkında

Tuğba Ayvaz
Tuğba Ayvaz
Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi, Uluslararası İlişkiler Bölümünden mezun olduktan sonra AIESEC uluslararası staj platformunda aktif görev aldı. Tuğba, DijitalAjanslar.com içeriklerini koordine ediyor ve ajanslarla iletişimi sağlıyor.