Seoperf’te Değişim Sürüyor! Seoperf’in Logosu ve Web Sitesi Yenilendi!

Ajans Haberleri, Haberler 04 Oca 2019
Seoperf’te Değişim Sürüyor! Seoperf’in Logosu ve Web Sitesi Yenilendi!

Seoperf’te yenilikler tüm hızıyla devam ediyor. Seoperf, değişimin gücüne inanan ekibi ile logosu ve web sitesini yeniledi. Ajans, tüm müşterilerine çok daha iyi ve kaliteli bir hizmet sunma hedefi kapsamında önemli yenilikler ile şaşırtmaya devam ediyor olacak.

Seoperftakipçileriyle iletişimini güçlendireceğine inandıkları blog yazılarını aktif kullanmaya çok daha özen gösterecek. Ajans, takipçilerinden aldıkları geri bildirimler doğrultusunda, bilgi paylaşımını çok daha üst seviyeye taşımaya karar verdi. Bir akademi niteliğinde tasarladıkları blog sayfasından ihtiyaç duyduğunuz detayları öğrenebilir ve merak ettiğiniz konuları  Seoperf‘e soru olarak yönlendirebilirsiniz.

Yenilenen web sitesiyle Seoperf, müşterilerine sunduğu hizmetlerin kapsamını şeffaf bir şekilde aktarmaya ve süreç takibi konusundaki hassasiyetini yansıtmaya önem veriyor. SEO, performans pazarlama, içerik pazarlama, online itibar yönetimi, sosyal medya reklamları ve daha pek çok hizmetine dair gelişmeleri web sitesi üzerinden de paylaşmaya devam edecek.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Digiturk Yurtdışında Diverseffect’i Seçti! Mavi, Google Smart Shopping Kampanyası İle Gelirini %175 Artırdı! →

Yazar Hakkında

Avatar
Kübra Ünal
Kübra, İstanbul Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümü mezunu. Çalışma yaşamında ilk deneyimlerini Startup'larda kazanan Kübra, DijitalAjanslar.com'da İçerik Yazarı ve Müşteri Temsilcisi olarak kariyerine devam ediyor.