SEO Konferansı

SEO Konferansı

Yıldız Teknik Üniversitesi ve İnfoloji Akademi tarafından düzenlenen SEO Konferansı 5 Nisan Cumartesi günü gerçekleşecek.

Arama motoru optimizasyonu alanında çalışan ya da konuya ilgi duyan herkesin katılabileceği SEO Konferansı’nda SEO stratejileri, site mimarisi, içerik yönetimi, Google Analytics ve sosyal trafik gibi konular ele alınacak.

SEO Konferansı’nda SEOzeo CEO’su Yiğit Konur ve Satış ve Pazarlama Direktörü Aykut Aslantaş, GroupM SEO ve Web Analytics Yöneticisi Kenan Atalay, Gold.com.tr Dijital Pazarlama Direktörü Yılmaz Bozan ve Teknokrasi Ajans Başkanı Deniz Utku bir gün boyunca katılımcılarla SEO deneyimlerini paylaşacaklar.

5 Nisan Cumartesi günü Yıldız Teknik Üniversitesi Oditoryum’da gerçekleştirilecek SEO Konferansı’na katılım için şuradan bilet alabilirsiniz.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← 12. Altın Örümcek Halk Oylaması Sonuçlandı Intel Make It Wearable Giyilebilir Teknoloji Yarışması →

Yazar Hakkında

Tuğba Ayvaz
Tuğba Ayvaz
Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi, Uluslararası İlişkiler Bölümünden mezun olduktan sonra AIESEC uluslararası staj platformunda aktif görev aldı. Tuğba, DijitalAjanslar.com içeriklerini koordine ediyor ve ajanslarla iletişimi sağlıyor.