Securrent’in Kurumsal Kimlik ve Branding Çalışmaları Studio Recode Tarafından Gerçekleştirildi

Grafik Tasarım, Projeler 21 Kas 2017
Securrent’in Kurumsal Kimlik ve Branding Çalışmaları Studio Recode Tarafından Gerçekleştirildi

Studio Recode, 2009 yılından beri internet ve bilgi güvenliği çözümleri alanında faaliyet gösteren Securrent için kurumsal kimlik ve branding çalışmaları gerçekleştirdi.

Müşterinin ihtiyaçları ve hedef kitlesi ön planda tutularak markanın kurumsal kimliği ile örtüşen tasarımlar ortaya çıkartıldı. Her geçen gün daha da gelişen ve hedef odaklı olmaya başlayan siber ataklara karşı ancak iyi teknoloji ve uzmanlığın bir araya gelmesi ile önlem alınabileceğinin altını çizen firma için yalın, dinamik ve özgün çözümler sunuldu.

studio-recode-securrent-2.png

Sektör, rakipler ve ürünler incelenerek şekillenen kurumsal kimlik ve branding tasarımlarında Studio Recode; müşterinin markalaşma ve marka konumlandırma ihtiyacını en iyi şekilde yansıtmaya önem verdi. Böylece, Securrent’in sürekli gelişen sağlam yapısını ortaya koyan, görsel gücü etkili ve farklı bir çalışma ortaya çıkartıldı.

studio-recode-securrent

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Spor Mağazasından İndirim Kuponu Kazandıran Termal Pano IKEA’dan Dünyanın En Pahalı Tablosuna 10 Dolarlık Çerçeve →

Yazar Hakkında

Şenay Elvan Duman
Şenay Elvan Duman
Elvan, Ege Üniversitesi Reklamcılık bölümü mezunu. İzmir'de sektörle ilgili deneyimler kazanan Elvan, DijitalAjanslar.com'da İçerik Yazarı ve Müşteri Temsilcisi olarak kariyerine devam ediyor.