Secretcv.com Web Sitesini Yeniledi!

Projeler, Web siteleri 06 Kas 2014
Secretcv.com Web Sitesini Yeniledi!

2000 yılından bu yana eleman arayan firmalarla iş arayan adayları online ortamda bir araya getiren, Türkiye’nin lider İK portalı Secretcv.com, 15’inci yaşına girerken web sitesini tamamen yeniledi.

Yalın ve kullanıcı dostu tasarımıyla yenilenen Secretcv.com, iş arayan adaylar ile üye firmalarına inovatif çözümler sunuyor. Secretcv.com Genel Müdürü Okan Tütüncü, “15 yıldır bizi başarılı kılan şey kendimizi sürekli yenilememiz. Yeni sitemiz en son teknolojik altyapı ve çağa uygun tasarım anlayışıyla oluşturuldu” diyor.

Yeni sitenin daha dinamik bir havaya büründüğünü belirten Secretcv.com Genel Müdürü Okan Tütüncü, “Secretcv.com’u 15 yıla yakın süredir aktif ve başarılı kılan temel unsur, kendimizi sürekli yenilememiz. En son teknoljik altyapı ile oluşturduğumuz yeni sitemizde inovatif detaylara yer verdik; iş arayan adayların ve üye firmalarımızın site içinde rahatça hareket edebilmeleri ve amaçlarına en hızlı şekilde ulaşabilmeleri için çalıştık. Tasarımımız artık çağın gerekliliklerine ayak uyduracak şekilde daha yalın ve kullanışlı” dedi.

Secretcv.com’un yeni web sitesinde ana sayfa tek bir arama çubuğu ile açılıyor. Adaylar buraya kendileri için en temel anahtar kelimeyi yazarak şehir seçimi yapıyor ve ilanlara göz atabiliyorlar. İkinci adımda kişi, bölüm, pozisyon, ilan tipi, eğitim seviyesi, ilan tarihi ve ilan seçenekleri filtrelerini kullanarak arama sonuçlarını daraltabiliyor.

Sitede vitrin ilanları, iş hayatına dair haber sekmeleri, İK ile ilgili makaleler, ilham verici röportajlar ve anketler de daha sade bir tasarımla ve yeni içerikleriyle yer almaya devam ediyor.

secretcv web sitesi

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Avon’dan Meme Kanserine Karşı Mobil Uygulama: Pembe Hareket Honda’dan İnteraktif Video: Other Side →

Yazar Hakkında

Tuğba Ayvaz
Tuğba Ayvaz
Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi, Uluslararası İlişkiler Bölümünden mezun olduktan sonra AIESEC uluslararası staj platformunda aktif görev aldı. Tuğba, DijitalAjanslar.com içeriklerini koordine ediyor ve ajanslarla iletişimi sağlıyor.