S Sport TV Web Sitesi Yayında

Projeler, Web siteleri 22 Tem 2019
S Sport TV Web Sitesi Yayında

Türkiye’nin premier spor kanalı S Sport TV web sitesi yenilenen tasarımı ve ara yüzüyle yayına girdi.  Saran Holding çatısı altında yer alan S Sport TV web sitesi, tam hizmet dijital iletişim ajansı Clockwork tarafından yenilendi.

Dünyanın en kaliteli liglerini seyirciyle buluşturan S Sport TV’nin yeni web sitesi, canlı yayın akışı, video içerik gösterimi, takvime ekleme, markanın diğer kanallarına yapılan yönlendirme özellikleriyle rakipleri arasında öne çıkıyor.

Premier sporun heyecanını yansıtan S Sport TV web sitesi aynı anda çoklu yayın yapabilme her an her yerde izlenebilme, mobil uyumlu ara yüzü ve site içi navigasyon kullanımıyla dikkat çekiyor.

S Sport TV’nin yenilenen web sitesini www.ssport.tv adresinden ziyaret edebilirsiniz.

Tam hizmet dijital iletişim ajansı olarak faaliyet gösteren Clockwork; Türk Hava Yolları, Little Caesars, Pizza Station, Pizza Hut, Mapfre Sigorta, LC Waikiki, Vakko, Kartal Yuvası, Zorlu Enerji Grubu, Saran Holding, Özaltın Holding, Anadolu Etap, Anadolu Motor, Çelik Motor, Kahve Dünyası, Temsa İş Makineleri, Komatsu, Volvo Trucks, Teksüt, Adore Oyuncak, Eye Connection, NGN, Tuna Ev ve Ofis, TÜYAP Fuarcılık Grubu, Gloria Hotels & Resorts, Kaya Hotels & Resorts, Alibey Hotels & Resorts, Nuh’un Gemisi Deluxe Hotel & Spa, World of Sunrise Hotels & Resorts gibi birçok güçlü markanın da dijital dünyasını şekillendiriyor.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Stratejist Creative Communications Agency’den Renkli Proje! Tüyap sensin! →

Yazar Hakkında

Avatar
Kübra Ünal
Kübra, İstanbul Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümü mezunu. Çalışma yaşamında ilk deneyimlerini Startup'larda kazanan Kübra, DijitalAjanslar.com'da İçerik Yazarı ve Müşteri Temsilcisi olarak kariyerine devam ediyor.