ROIPUBLIC Best PPC Campaign Kategorisinde Finalist Oldu!

Ajans Haberleri, Haberler 21 Ağu 2023
ROIPUBLIC Best PPC Campaign Kategorisinde Finalist Oldu!

Markaların dijital dünyada büyümesine yardımcı olan ROIPUBLIC , dünyanın en prestijli ajans ödüllerinden biri olan European Agency Awards’ın “Best PPC Campaign” kategorisinde finalist oldu! 

Avrupa’daki tasarım, dijital pazarlama, halkla ilişkiler, reklam ve medya ajansları içerisinden en iyilerin ödüllendirildiği yarışma, sektör şirketlerinin en iyilerini bir araya getiriyor. European Agency Awards, farklı sektörlerden gelen ve alanlarında uzman olan jürisiyle adayları titizlikle seçiyor. 

2012’den günümüze her geçen yıl kendini daha fazla geliştiren ve alanındaki öncü ajanslardan biri haline gelen ROIPUBLIC, uluslararası prestijli ödül kategorilerindeki adaylığı ile de sektöründeki başarısını kanıtlamaya devam ediyor. 

Markanızın Prestijini Artırmak için ROIPUBLIC ile Yenilikçi Çözümler

ROIPUBLIC, alanında uzman kadroları ve profesyonel çalışmalarıyla markaların değerlerini artırmaları için çeşitli alanlarda markaları üst seviyelere çıkartacak çalışmalarıyla ön plana çıkıyor. Dijital reklamlar, sosyal medyalar, SEO, web tasarımı ve dönüşüm optimizasyonu gibi hizmetler sunan ROIPUBLIC Dijital Performans Pazarlama ve SEO Ajansı, markaların kendilerini sektörlerinde daha fazla tanıtabilmelerine ve rakip firmaların önüne geçebilmelerine katkı sağlayan yaratıcı çözümleriyle sektörünün lider ajansları arasında yerini alıyor.

Piksel, Anatomi ve Lugat ile iş birliği içerisinde olan ROIPUBLIC, markaların gelişimini sağlamak için farklı noktalarda onlara hizmetler sunuyor. Markalara süreç içerisinde desteğini sürdürmeye devam eden ROIPUBLIC, devamlılığı olan bir iş birliği stratejisi belirliyor; böylece markalar güncel gelişimlerden haberdar olabiliyor ve marka isimlerinin de güncel kalabilmesi için gerekli önlemleri önceden alarak sektörlerinin önde gelen isimlerinden olmaya devam edebiliyor. Farklı sektördeki markalar için farklı dijital stratejileri ile çözümler sunan ROIPUBLIC ile ister sektör içerisinde uzun süredir var olsun ister de sektöre yeni giriş yapmış bir marka olsun; tüm markalar kendilerini daha ileriye taşıyabiliyor.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Nerede İzlenir’in Dijital Ajansı Diverseffect Oldu! BİM’in SOSYAL MEDYA AJANSI CLOCKWORK OLDU →

Yazar Hakkında

D/A
D/A
Dijitalajanslar.com site yönetimi, dijital pazarlama sektöründe deneyimli profesyonellerden oluşmaktadır.