Red Bull’dan Yeni Bir Macera: Kutu Kapmaca

Red Bull’dan Yeni Bir Macera: Kutu Kapmaca

Red Bull, Kutu Kapmaca ile farklı şehirde kampüslere saklanmış Red Bull Editions kutularını bulmaya ve bunu sosyal medyada kanıtlamaya davet ediyor.

Red Bull Kutu Kapmaca, kullanıcıların mikro sitesinde bulunan ipuçlarını kullanarak Türkiye’nin çeşitli üniversite kampüslerine saklanmış olan Red Bull Editions kutularını bulmanızı istiyor.

İpuçlarını takip ederek bulduğunuz kutuların üzerindeki kodu bir fotoğraf ile birlikte Twitter ve Instagram’a yükleyerek sahiplenebiliyorsunuz. Twitter veya Instagram kullanmayan katılımcılar için siteye kaydolarak kod ve fotoğraf paylaşımı da mümkün.

13 – 23 Ekim tarihleri arasında gerçekleşecek Kutu Kapmaca’nın final yarışı ise 26 Ekim Pazar günü Türkiye’nin 10 şehrinde oynanacak. İstanbul’da 2 adet olmak üzere  her şehirde 1 adet kutu saklanacak ve final kutusunu ilk bulan kişiler şehrine özel ödülün sahibi olacak.

Siz de daha detaylı bilgi almak ve yarışmaya katılmak isterseniz buradan mikro siteye ulaşabilir, aşağıda ise bulunan kutulardan birkaçının fotoğrafını görebilirsiniz. 

kutu kapmaca

red bull kutu kapmaca

red bull yeni bir macera kutu kapmaca

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← ETİ İle WWF’den Sosyal Sorumluluk Projesi: Buğday Olmasa Facebook Olmazdı Yapı Kredi’den Tasarım Yarışması: Statları Fethet →

Yazar Hakkında

Gizem Taş
Gizem Taş
Boğaziçi Üniversitesi Fen ve Edebiyat Fakültesi, Batı Dilleri ve Edebiyatları bölümünden mezun oldu. Gizem, kariyerine metin yazarı olarak devam ediyor ve aynı zamanda Dijitalajanslar.com'da yazar olarak yer alıyor.