Nike Giyen Ünlüler, Duran Dünyayı Yeniden Döndürmeye Çalışıyor

Nike Giyen Ünlüler, Duran Dünyayı Yeniden Döndürmeye Çalışıyor

Kevin Hart, Kobe Bryant, Simone Biles ve Odell Beckham Jr., dönmekten vazgeçen dünyayı yeniden döndürmek için koşuyor.

Bir sabah uyandığınızda ve koşu yapmaya hazırlandığınız anda haberlerde dünyanın yörüngesinde dönmeyi bıraktığını öğrenseniz ne yapardınız?

Nike’nin Epic React Flyknit spor ayakkabısını tanıtmak için Must Be Something‘le hazırladığı “Choose Go” kampanyası, işte tam da bu durumu anlatıyor.

Koşu yapmaya hazırlanan bir kadın, televizyonda dünyanın artık dönmediğini, durduğunu öğreniyor ve evinde beslediği hamster, ona bir fikir veriyor. Kadın, soluğu sokakta alıyor. Etrafta gördüğü herkesi koşmaları için cesaretlendirerek peşine takan kadına yolda, komedyen Kevin Hart ve spor camiasının ünlü simaları; Kobe Bryant, Simone Biles ve Odell Beckham Jr. dahil oluyor.

Dünyanın durduğu haberi kısa zamanda sosyal medyada yayılıyor ve çeşitli ülkelerden binlerce insan sokaklarda toplanıp aynı yöne doğru koşmaya başlıyor. Fakat haber spikeri yaptığı anonsta insanların yanlış yöne koştuğunu söylüyor.  Yanlış yöne doğru koştuklarını fark eden insanlar, diğer tarafa koşmaya başlıyor.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Apple, HomePod’ı Tanıtmak İçin Spike Jonze ve FKA Twigs’i Seçti Bioderma'nın Yeni Reklam Filmi Serisi Ekranlarda! →

Yazar Hakkında

Gülşen Erkılıç
Gülşen Erkılıç
Gülşen, İstanbul Kültür Üniversitesi İngiliz Dili ve Edebiyatı bölümü mezunu. Araştırmaya ve yazmaya meraklı olan ve şimdiye kadar çeşitli web sitelerinde içerik editörlüğü yapan Gülşen, DijitalAjanslar.com'da içerik editörü ve yazarı olarak editörlük kariyerine devam ediyor.