NBS İnsan Kaynakları Kurumsal Kimliğini Yeniledi

Grafik Tasarım, Projeler 31 Mar 2017
NBS İnsan Kaynakları Kurumsal Kimliğini Yeniledi

NBS İnsan Kaynakları’nın kurumsal kimliği dijital reklam ajansı Studio Recode imzasıyla baştan aşağı yenilendi.

Verdiği hizmetlerin başında üst düzey yönetici araştırma ve yerleştirme, havuz oluşturma, toplu işe alım, geçici işe yerleştirme, kişiye özel koçluk ve yerleştirme, özgün rol işe alımı, yetenek keşfi gibi hizmetler yer alan NBS İnsan Kaynakları şirketi, yeniden markalandırma çalışmaları için Studio Recode ile çalıştı.

Studio Recode, NBS marka kimliğini yenilerken, markanın yüksek enerjisi ve pozitif yaklaşımı gibi özelliklerine odaklanarak renkli ve modern bir marka yarattı. Markanın canlı ve mutlu dünyasını yansıtmak için birbiri ile bağlantılı ama ayrı ayrı kullanılabilen bir yapı geliştirip, canlı renklerle birleştirerek oluşturulan yeni logo ve grafik öğeleri; gerek basılı dokümanlarda, gerekse diğer mecralarda markayı bu öğeler temsil edecek.

nbs-insan-kaynaklari-logo

nbs-insan-kaynaklari-tasarim

Renkler ve Tipografi

Studio Recode, bu çalışmada birincil ve ikincil olmak üzere geniş renk skalasına sahip olan bir renk dünyası oluşturdu. Oval hatlara sahip font seçimi ile de canlı renkleri birleştirerek esnekliği ve mutluluğu metinlerin duruşunda da devam ettirdi.

nbs-insan-kaynaklari-gafik-tasarim

Kurumsal Kimlik Kalemleri ve Ofis Giydirme

Studio Recode, markanın tüm basılı elemanlarını geniş kullanım seçenekleri ile oluşturdu. Ofis ortamında da markanın renkli dünyasını duvarlara yansıttı. Toplantı odalarında dikkat dağıtacak öğeler kullanmayarak sade olan grafik öğelerini bu alanlarda kullandı.

nbs-insan-kaynaklari-kurumsal-kimlik

nbs-insan-kaynaklari

Websitesi Tasarım ve Yazılımı

Tasarımı ve yazılımı yenilenen NBS İnsan Kaynakları web sitesi ise canlı renkleri ve kullanıcı dostu yapısıyla  www.nbsinsankaynaklari.com adresinde hizmet veriyor.

nbs-insan-kaynaklari-kurumsal-kimligini-yeniledi

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Pizza Siparişi Verdiğinize Kapınızı İki Aşçı Çalarsa Ne Olur? Happy Digital’den Hizmette Sınır Tanımayan Uygulama: Butler Mobile! →

Yazar Hakkında

Tuğba Ayvaz
Tuğba Ayvaz
Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi, Uluslararası İlişkiler Bölümünden mezun olduktan sonra AIESEC uluslararası staj platformunda aktif görev aldı. Tuğba, DijitalAjanslar.com içeriklerini koordine ediyor ve ajanslarla iletişimi sağlıyor.