Muse Creative Awards’dan Reklam5’e 6 Ödül Birden!

Ajans Haberleri, Haberler 29 Mar 2017
Muse Creative Awards’dan Reklam5’e 6 Ödül Birden!

Reklam5, 35 farklı ülkeden 1.500 katılımcının başvurduğu ve sektörün önde gelen profesyonel jürisi tarafından değerlendirilen; Muse Creative Awards’dan E-ticaret ve B2B kategorilerinde 6 ödül birden kazandı.

Ödül alan markalar arasında, son günlerde isminden sık sık bahsedilen ve Reklam5 tarafından geliştirilen global web sitesi ile Muse Creative Awards’dan Rose Gold kazanan www.welderwatch.com da yer alıyor.

Yarışmaya katılarak dereceye giren projeler, sektörün önde gelen profesyonellerinin oluşturduğu jüri tarafından yaratıcılık ve etkin iletişim anlayışını her açıdan inceleyerek değerlendirmeye alıyor.

Reklam5’in kazandığı ödüller ise şöyle;

E-Ticaret Kategorisinde:

www.welderwatch.com – Rose Gold
www.laya.istanbul – Rose Gold
www.upicnic.com – Rose Gold

B2B Kategorisinde:

www.hastanederindere.com – Rose Gold
www.warmhaus.com – Gold
www.masaustukirtasiye.com – Gold

Salesforce Marketing Cloud ve SocialBakers’ın Türkiye’deki iş ortaklarından biri olan Reklam5; müşterilerine SEO, sosyal medya yönetimi, web tasarım ve geliştirme, uygulama geliştirme, dijital reklam kampanyaları gibi dijital pazarlamanın farklı alanlarında hizmet veriyor.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← FOLX'a Yeni Müşteri: Viaport Marina Yat Limanı İnşaat Sektörünün Lokomotifi Diverseffect İle Anlaştı →

Yazar Hakkında

Tuğba Ayvaz
Tuğba Ayvaz
Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi, Uluslararası İlişkiler Bölümünden mezun olduktan sonra AIESEC uluslararası staj platformunda aktif görev aldı. Tuğba, DijitalAjanslar.com içeriklerini koordine ediyor ve ajanslarla iletişimi sağlıyor.