Mocha Creative, İtalyan Firması Bocchi’nin Web Sitesini Tasarladı

Projeler, Web siteleri 08 Tem 2014
Mocha Creative, İtalyan Firması Bocchi’nin Web Sitesini Tasarladı

Dijital reklam ajansı Mocha Creative, İtalyan vitrifiye firması Bocchi’nin web sitesini tasarladı.

Köklü bir İtalyan markası olan Bocchi, 60 yıllık deneyimi ile vitrifiye ürünlerde sektörün öncü kuruluşlarından biri olarak görülüyor. Banyo ve mutfak başta olmak üzere yaratıcı ve yenilikçi tasarımlara imza atan markanın yeni web sitesi de dijital reklam ajansı Mocha Creative tarafından yenilendi.

Bocchi’nin yeni web sitesinde dikkat çeken ilk detay kullanılan renklerin ve tasarımın sadeliğe ve kurumsallığa olan uyumu. Seçilmiş ana renklere uygun ve ilgi çekici görsellerin kullanıldığı sitenin ana sayfasında biri büyük biri küçük olmak üzere 2 farklı slayt alanı bulunuyor.

Bocchi web sitesinde dikkat çeken bir diğer unsur ise navigasyon sistemi. Bocchi’nin en önemli banyo ve mutfak ürünlerinin sol tarafta ayrı bir menü ile ziyaretçiye sunulduğu sitede ayrıca Seriler, Kategoriler, Teknoloji ve Tasarım sayfaları da bulunuyor.

mocha creative bocchi web sitesi

Mocha Creative tarafından tasarımı yapılan Bocchi web sitesini şuradan inceleyebilirsiniz.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Vestel’den Dünya Kupasına Özel Uygulama: Tahminmatik Web Tasarımda Başarılı Renk Kullanımı Örnekleri →

Yazar Hakkında

Tuğba Ayvaz
Tuğba Ayvaz
Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi, Uluslararası İlişkiler Bölümünden mezun olduktan sonra AIESEC uluslararası staj platformunda aktif görev aldı. Tuğba, DijitalAjanslar.com içeriklerini koordine ediyor ve ajanslarla iletişimi sağlıyor.