Mixx Awards Türkiye 2014

Mixx Awards Türkiye 2014

IAB Türkiye tarafından düzenlenen, dijital reklam projelerinin ödüllendirildiği Mixx Awards Türkiye 2014 için başvurular başladı.

Dijital dünyanın nabzını tutan en prestijli yarışma Mixx Awards Türkiye, bu sene 5. yılını kutluyor. Geçtiğimiz yıl 596 projenin yarıştığı ödül organizasyonunda, 27 ayrı kategoride rekabetinin sonucunda ajans ve markalara toplamda 64 ödül verildi. Kazanan projelerin birçoğu uluslararası arenalardan da ödüllerle döndü, iki çalışma ise IAB ABD’nin hazırladığı Global Insights Report raporunda yer aldı.

Mixx Awards her yıl olduğu gibi bu sene de; dijital reklamları hedef-sonuç ilişkisiyle incelemeyi, yaratıcı düşünceyi performansla birlikte değerlendirmeyi, başarı kazanan ajans ve reklam verenleri uluslararası arenalarda da teşvik etmeyi hedefliyor.

Dijital pazarlama iletişimi sektöründe yaşanan gelişmelere paralel olarak, bu sene de başvuru kategorileri ve her bir kategorinin başarı kriterleri (KPI) revize edildi.

Mixx Awards 2014′e başvurular 9 Ocak’ta sona erecek!

Başvurular Mixx Awards web sitesi üzerinden yapılacak olup ön eleme, ana jüriyle birlikte IAB Türkiye üyelerinden birer kişinin katkısıyla 16-26 Ocak tarihleri arasında internet ortamında yapılacak. Finale kalan işleri ana jüri değerlendirecek.

Mixx’te ödül kazanan çalışmalar hakkında bilgi almak için Mixx Awards Türkiye 2013 Jürisi’nin katkılarıyla hazırlanan Mixx İçgörü Raporu’nu inceleyebilir, başvuru kurallarıyla ilgili ayrıntılı bilgi için Mixx Awards Türkiye sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Erken başvuru dönemi 5 Aralık 2014 tarihinde sona erecek olan Mixx Awards’a son başvuru tarihi ise 9 Ocak 2015. Mixx Awards 2014′un Ödül Töreni, 18 Şubat 2015′te Four Seasons Bosphorus’ta yapılacak.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Turkcell Superonline Sosyal Medya Ödülleri Sahiplerini Buldu! 7. Bilişim Teknolojileri Zirvesi →

Yazar Hakkında

Tuğba Ayvaz
Tuğba Ayvaz
Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi, Uluslararası İlişkiler Bölümünden mezun olduktan sonra AIESEC uluslararası staj platformunda aktif görev aldı. Tuğba, DijitalAjanslar.com içeriklerini koordine ediyor ve ajanslarla iletişimi sağlıyor.