Microsoft, Yeni Yılda Daha İyi Bir Dünya Yaratmaya Çağırıyor

Microsoft, Yeni Yılda Daha İyi Bir Dünya Yaratmaya Çağırıyor

Microsoft’un yılbaşı temalı reklam filminde, daha iyi bir dünyada yaşamayı düşleyen bir tasarımcının hayal dünyasına dalıyoruz.

Teknoloji devi Microsoft, 2018’in gelişini, rengarenk karakterlerle dolu animasyon müzik videosuyla kutlamak istedi. M:United/McCann’le birlikte yardımlaşmanın ve paylaşımın olduğu daha iyi bir dünyanın mümkün olduğunu anlatan reklam filminde, laptopunda 3B çizimler yapan bir grafik tasarımcının hayal dünyasına giriyoruz.

Tasarım programı Microsoft Remix 3D kullanılarak yaratılan bu fantastik dünyada mutsuzluğa yer yok, yalnızca yardımlaşma ve paylaşım var. Renkli canavarların, kardan adamların, ahtapotların ve uzay gemilerinin yer aldığı 60 saniyelik eğlenceli spot, “Create a Better World” (Daha İyi Bir Dünya Yaratın) sloganıyla sona eriyor.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Google'dan Telefon Fotoğrafçılığı Sınırlarını Zorlayacak 3 Yeni Uygulama Edeka, 2018’i Değil 2117’deki Yılbaşını Hayal Ediyor →

Yazar Hakkında

Gülşen Erkılıç
Gülşen Erkılıç
Gülşen, İstanbul Kültür Üniversitesi İngiliz Dili ve Edebiyatı bölümü mezunu. Araştırmaya ve yazmaya meraklı olan ve şimdiye kadar çeşitli web sitelerinde içerik editörlüğü yapan Gülşen, DijitalAjanslar.com'da içerik editörü ve yazarı olarak editörlük kariyerine devam ediyor.