MeslektasinaSor.com 3 Yaşında

Ajans Haberleri, Haberler 10 Ağu 2017
MeslektasinaSor.com 3 Yaşında

Türkiye’nin ilk ve tek hekimler arası fikir alışverişi platformu MeslektasinaSor.com kısa zamanda üye sayısını 1.000 hekime çıkardı. Şu an platform içinde uzman 12 danışman hekim 20 hastalık alanında meslektaşları ile mesafe tanımadan uzaktan görüşebiliyor.

Hekimlerin değişen ihtiyaçları doğrultusunda hazırlanan MeslektasinaSor.com, fikir liderleri ile pratisyen veya uzman hekimleri platform üzerinden iletişime geçirmeyi hedeflemektedir. Bu platform dijital altyapısı sayesinde üye hekimlerin danışman hekimlerle birebir telefon görüşmesi yapmasına olanak veren online rezervasyon sistemini barındırmaktadır. Üyelik sözleşmesini kabul eden “Üye Hekim” platform içinde yer alan “Danışman Hekimlerden” sadece randevu almaktadır. Randevu alındıktan sonra “Fikir alışverişi” telefonda yapılmaktadır.

Türkiye’nin ilk ve tek hekimlere özel Hybrid (online + telefon) Hekim-Hekim İletişim Platformu MeslektasinaSor.com, Türkiye sınırları içinde hizmet veren hekimlerin, ücretsiz olarak ilgilendikleri konu veya danışmak istedikleri hastalıklar için konusunda uzman Meslektaşlarına telefonla ulaşmasını sağlayan online rezervasyon sistemidir.

meslektasinasorcom

MeslektasinaSor.com özellikle büyük şehirlerin dışında görevlerini yerine getirmekte olan Sağlık Meslek Mensuplarının güncel bilimsel çalışmaları ve global gelişmeleri takip eden meslektaşlarına ulaşmasını, etik ve bilimsel gelişimlerini devam ettirmelerini, farklı görüşler edinerek profesyonel yaklaşımlarına katkı sağlamayı amaçlamaktadır. Bütün bu hedefler Türk Tıbbının coğrafi farklılıklar olmadan belirli seviyede yükselmesine olanak vermesi için kurgulanmıştır.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Massk Ajans Y Kuşağının Gözde Oyunu Clash Royale’i Türk Oyun Severlerle Buluşturdu Sanal Gerçeklik Ajansı Nsocial’dan Global İş Birliği Başarısı! →

Yazar Hakkında

Tuğba Ayvaz
Tuğba Ayvaz
Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi, Uluslararası İlişkiler Bölümünden mezun olduktan sonra AIESEC uluslararası staj platformunda aktif görev aldı. Tuğba, DijitalAjanslar.com içeriklerini koordine ediyor ve ajanslarla iletişimi sağlıyor.