Media Summit 2014

Media Summit 2014

Türkiye’nin ilk medya planlama ve satın alma odaklı etkinliği Media Summit 2014; reklamveren, ajans ve medya kuruluşlarını bir araya getirecek!

Medya planlama ve satın alma ajansları, reklamverenler ve medya kuruluşlarını bir araya getirecek olan Media Summit, 28-29 Mayıs tarihlerinde CVK Park Bosphorus Hotel’de gerçekleşecek.

Reklamveren, akademisyen, yerli ve yabancı konuşmacılarla medya planlayan ve yönetenlerin buluşacağı etkinlikte medya planlama ve satın alma ile ilgili farklı yaklaşımlar ele alınacak. Media Summit 2014’te ayrıca yatırımların geri dönüşü, pazarlama etkinliği, touch point optimizasyonu, dijital dönüşüm, TV ve basının markalara verdiği vaatler konuşulacak.

Gelenekselleşmesi planlanan Media Summit’in organizasyonunu Reklamcılık Vakfı üstlenirken; etkinliğe aralarında Carat, OMD, Localtime ve Mindshare’in de bulunduğu 15 medya planlama ve satın alma ajansı ile 4 büyük medya grubu da destek olacak.

Eski bir medyası ve poker oyuncusu olan Casper Berry’nin de konuçmacı olarak katılacağı etkinlik hakkında detaylı bilgi ve katılım için Media Summit 2014 web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Sürdürülebilir Markalar Konferansı - İstanbul Mobil İstanbul - Mobil Reklamcılıkta Teknoloji İnovasyonu →

Yazar Hakkında

Tuğba Ayvaz
Tuğba Ayvaz
Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi, Uluslararası İlişkiler Bölümünden mezun olduktan sonra AIESEC uluslararası staj platformunda aktif görev aldı. Tuğba, DijitalAjanslar.com içeriklerini koordine ediyor ve ajanslarla iletişimi sağlıyor.