La Lorraine Türkiye’nin Yeni Web Sitesi Yayında!

Projeler, Web siteleri 15 Mar 2017
La Lorraine Türkiye’nin Yeni Web Sitesi Yayında!

La Lorraine Türkiye’nin güncel tasarım üzerinden hazırlanan, basit kullanımı ve yepyeni içerik trendleri ile yenilenen web sitesi yayınlandı.

77 senelik Avrupa fırıncılık uzmanlığına dayanan kaliteli ve yenilikçi ürün portföyü ile, Türkiye unlu mamuller pazarına taptaze bir soluk getiren La Lorraine Türkiye, Badbaz Dijital İletişim tarafından tasarlanan yeni web sitesi yayına girdi.

Badbaz’ın hazırladığı yeni web sitesi, en güncel tasarım, kullanım ve içerik trendleriyle dizayn edilmiş modern görünümü ile dikkat çekiyor.

La Lorraine Türkiye’nin, ürün ve hizmetlerini en etkili şekilde müşterilerine sunmayı hedefleyen, kullanışlı arayüzü ile yeni web sitesinde müşterilerinin ziyaretini bekliyor. Web sitesine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

la-lorraine-web-sitesi

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Türk Telekom, Yeni İletişim Stratejisini Tanıttı: “Sen Yeter Ki Hayal Et” Venezia Mega Outlet, Kadınlar Günü’nü İtalyanca Kutladı! →

Yazar Hakkında

Tuğba Ayvaz
Tuğba Ayvaz
Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi, Uluslararası İlişkiler Bölümünden mezun olduktan sonra AIESEC uluslararası staj platformunda aktif görev aldı. Tuğba, DijitalAjanslar.com içeriklerini koordine ediyor ve ajanslarla iletişimi sağlıyor.