Koçtaş, SEO Çalışmaları İçin Sempeak İle Anlaştı!

Ajans Haberleri, Haberler 01 Mar 2018
Koçtaş, SEO Çalışmaları İçin Sempeak İle Anlaştı!

Türkiye’nin önde gelen yapı malzemeleri markalarından biri olan Koçtaş, arama motoru optimizasyonu çalışmaları için Sempeak’i seçti.

Koç Grubu’na bağlı 1955 yılında kurulan Koçtaş yapı malzemeleri sektöründe başarılı hizmetler sunan Koçtaş; mutfak, banyo, bahçe, mobilya, aydınlatma, ev tekstili ve el aleti ürünlerinde kaliteli ve herkese uygun ürün yelpazesi ile biliniyor. Koçtaş, organik trafiğini artırmak ve dönüşümlerini yükseltmek için Sempeak ile anlaştı.

Sempeak alanında uzman ve profesyonel ekibiyle; marka performansını ve marka bilinirliğini artırmayı amaçlayan farklı bakış açısı ve inovatif yaklaşımıyla Arama Motoru Optimizasyonu(SEO), Performans Pazarlama Reklamları, Veri Analizi ve Dönüşüm Optimizasyonu, Medya Planlama ve Satın Alma danışmanlık hizmetleri ile deneyimlerini müşterilerine aktarmaktadır.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Facebook, Organik İçerikleri İkinci News Feed’le Sınırlandırmaya Son Veriyor Twitter’a Yeni Paylaşım ve Tweet Kaydetme Özellikleri Eklendi →

Yazar Hakkında

Şenay Elvan Duman
Şenay Elvan Duman
Elvan, Ege Üniversitesi Reklamcılık bölümü mezunu. İzmir'de sektörle ilgili deneyimler kazanan Elvan, DijitalAjanslar.com'da İçerik Yazarı ve Müşteri Temsilcisi olarak kariyerine devam ediyor.