KFC’nin 700 Bin Kişi Tarafından İzlenen Albay Sanders Görünümündeki Kedi Ağacı

KFC’nin 700 Bin Kişi Tarafından İzlenen Albay Sanders Görünümündeki Kedi Ağacı

KFC’nin bu yılki en saçma markalı içeriği olan, restoranın kurucusu Albay Sanders görünümündeki kedi ağacı yayını, 700 bin kişi tarafından izlendi.

İnternet, yaratıcıların beklentilerini karşılayan hem garip hem de harika bir yer. Ancak, internet dünyasında neyin trend olup neyin olmadığı bazen anlaşılamayabiliyor.

KFC’nin 17 Temmuz’da canlı olarak yaptığı 4 saatlik yayında 213 cm yüksekliğinde ve Albay Sanders görünümünde bir kedi ağacı yer aldı. Yayına, internet eğlence merkezi Super Deluxe’ün Facebook sayfası ev sahipliği yaptı. YouTube’da en çok izlenen videolardan olan kedi videolarını bir avantaja çeviren KFC, gençlerin ilgisini çekmeyi başardı ve yayın 700 binden fazla kişi tarafından izlendi.

4 saat süren yayın boyunca kediler Albay Sanders’a benzeyen kedi ağacında oynadı. Albay, bu sırada konuşmayı ve espriler yapmayı ihmal etmedi.

KFC Amerika’nın medya ve dijital yöneticisi Steve Kelly, kampanya hakkında, “Herkes internetin kedileri sevdiğini biliyor, bu yüzden Albay Sanders’ın insanlara istediğini vermesini sağlayalım diye düşündük. Albayın izleyicilerimizle etkileşime geçtiği pek çok eğlenceli ve beklenmedik yol var.” dedi.

Colonel Cat Climber

You click share. We add another kitten to the room. Deal?

Super Deluxe paylaştı: 17 Temmuz 2018 Salı

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Coca-Cola Renksiz Ürününün Tanıtımı için Buzdan Otomat Yaptı Budapeşte'de Kaybolan Çanta Multinet Up Sayesinde Sahibini Buldu! →

Yazar Hakkında

Gülşen Erkılıç
Gülşen Erkılıç
Gülşen, İstanbul Kültür Üniversitesi İngiliz Dili ve Edebiyatı bölümü mezunu. Araştırmaya ve yazmaya meraklı olan ve şimdiye kadar çeşitli web sitelerinde içerik editörlüğü yapan Gülşen, DijitalAjanslar.com'da içerik editörü ve yazarı olarak editörlük kariyerine devam ediyor.