Kemer Country Web Sitesi Yayında!

Projeler, Web siteleri 02 Haz 2015
Kemer Country Web Sitesi Yayında!

Medyasoft’un Kemer Country için tasarladığı görsel yönden zengin ve son trendlere uygun web sitesi yayına alındı.

Kemer Country, web sitesinin son trendlere uygun olarak yeniden tasarlanması ve tüm faaliyet alanlarının detaylı, anlaşılabilir bir şekilde tanıtılabilmesi için Medyasoft ile anlaşmıştı. Medyasoft’un tasarladığı web sitesi geçtiğimiz günlerde hayata geçirildi.

Görsel zenginlikleriyle dikkat çeken web sitesinin altyapısı Medyasoft tarafından geliştirilen Unigate platformu üzerine inşa edildi. Unigate ile web sitesinin teknik olarak yönetilmesi ve içerik girişleri herhangi bir kod bilgisi olmayan site kullanıcıları tarafından kolaylıkla yapılabiliyor.

Kullanıcılar web sitesine girdiklerinde Kemer Country spor alanlarını, restoran, otel, oda bilgilerini ve etkinlik takvimini görüntüleyebiliyor. Ayrıca düzenlenmiş etkinliklere ait tanıtım metni ve fotoğraf galerisi etkinlik sonrası anında web sitesi aracılığı ile duyuruluyor.

medyasoft kemer country

Web sitesinin çok yakında çıkacak bir üst versiyonunda ise ziyaretçiler, Kemer Country tesislerinde yeni kurulan otel için rezervasyon yaptırabilecekler.

Medyasoft tarafından İstanbul’un doğa harikası Belgrad Ormanı’nda seçkin hayatları bir araya getiren Kemer Country için hazırlanan web sitesini şuraya tıklayarak ziyaret edebilirsiniz.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← CHP’den Mizahi Seçim Çağrısı: Gel, Sandık Çok Güzel! Mercedes-Benz’den Duygulandıran Kısa Filmler →

Yazar Hakkında

Dilek Kızılırmak
Dilek Kızılırmak
Kadir Has Üniversitesi, Reklamcılık Bölümü ile Halkla İlişkiler ve Tanıtım Bölümü’nden mezun oldu. Dilek, dijital pazarlama konusunda kendini geliştiriyor ve Dijitalajanslar.com'da yazar olarak yer alıyor.