Kefaluka Resort’un Web Sitesi Yenilendi

Projeler, Web siteleri 01 Ağu 2016
Kefaluka Resort’un Web Sitesi Yenilendi

Kefaluka Resort web sitesini Vonbe Digital ile birlikte yeniledi.

Toplam 384 oda ve 900 yatak kapasiteli Bodrum Akyarlarda Ege’nin derin maviliğini kucaklayan, tüm odalarından muhteşem deniz manzarası sunan Kefaluka Resort web sitesini Vonbe Digital ile birlikte yenilendi.

Yeni web sitede Kefaluka misafirlerine otele gitmeden önce her detay hakkında bilgi verme ve kolayca rezervasyon imkanı sunmayı hedefleyen responsive bir tasarım tercih edildi.

Misafirler web sitesinden tüm odalar hakkında bilgiler, tüm alanlar hakkında görseller, ücretli / ücretsiz hizmetler hakkında bilgiler, misafir görüşleri gibi birçok bilgiye kolayca ulaşabililyor.
Vonbe Digital ile 2016 Mayıs ayında sosyal medya yönetimi hizmetine başlayan Kefaluka Resort, sosyal medyada ise bölgedeki otellere göre müşterileri ile en çok etkileşime geçen ve beğenilen otel.

kefaluka-resort-web-sitesi-1

kefaluka-resort-web-sitesi-2

kefaluka-resort-web-sitesi-3

kefaluka-resort-web-sitesi-4

kefaluka-resort-web-sitesi-5

kefaluka-resort-web-sitesi-6

Kefaluka Resort’un web sitesine şuradan ulaşabilir, sosyal medyada ise Facebook ve Instagram sayfalarını takip edebilirsiniz.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Fiat, İki Yeni Projesini Daha Happy Digital İle Hayata Geçirdi Tüpraş'ın Yenilenen Web Sitesi Yayında! →

Yazar Hakkında

Tuğba Ayvaz
Tuğba Ayvaz
Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi, Uluslararası İlişkiler Bölümünden mezun olduktan sonra AIESEC uluslararası staj platformunda aktif görev aldı. Tuğba, DijitalAjanslar.com içeriklerini koordine ediyor ve ajanslarla iletişimi sağlıyor.