Jaguar’ın Yeni Platformu: Jag – Style!

Projeler, Web siteleri 13 Kas 2015
Jaguar’ın Yeni Platformu: Jag – Style!

Jaguar tutkunları, Jaguar’a ait son haberleri, tarihe gömülmüş hikayeleri ve marka hakkında merak edilen tüm ayrıntıları artık Jag – Style‘dan takip edebiliyor.

Markalar, kendilerini her zaman kısa sosyal medya içerikleri ile derinlemesine ifade edemeyebiliyor. Kısıtlı karakterlerden sıyrılarak, marka hikayelerini kullanıcılara daha doğru anlattıkları web bloglarına yöneliyorlar. Jaguar da web sitesinde oluşturduğu içerik platformu ile kullanıcılara sesleniyor.

Jaguar dünyasını yakından tanımak ve keşfetmek için oluşturulan blogda birbirinden ilginç serüvenler yer alıyor. Ziyaretçilerin markanın hikayesine daha yakından ortak olması için sürekli olarak güncellenen blogda eşine az rastlanır, farklı blog post’larla keyifli zaman geçirebilirsiniz.

Jag – Style

“Art of Performance” sloganı ile var oluşunu tanımlayan Jaguar; 90 yılı aşkın süredir kurucusu Sir Wiliam Lyons’dan aldığı ilhamı, teknoloji ile birleştirerek hayal edilmesi zor noktalara taşımaya devam ediyor. Performansın yalnızca teknik bir konu olmadığını savunan marka “Art of Performance” sloganı ile performans sanatını yöneterek rakiplerinden derin bir çizgi ile ayrışıyor.

Smartis Interactive imzalı Jaguar blog; geçmişten günümüze Jaguar’a ait sıra dışı bilgiler için harika bir kaynak olma yolunda ilerliyor. E-bültene üye olarak yeni içeriklerden de anında haberdar olabilirsiniz. 

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Temsa: Bir Muavinin Gözünden Yolculuk Hikayesi Türk Hava Yolları’ndan Flow Motion İstanbul Hikayesi →

Yazar Hakkında

Tuğba Ayvaz
Tuğba Ayvaz
Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi, Uluslararası İlişkiler Bölümünden mezun olduktan sonra AIESEC uluslararası staj platformunda aktif görev aldı. Tuğba, DijitalAjanslar.com içeriklerini koordine ediyor ve ajanslarla iletişimi sağlıyor.