Ajans Replik, Sağlık Turizmi Dijital İletişim Servisini Duyurdu.

Ajans Haberleri, Haberler 17 Mar 2023
Ajans Replik, Sağlık Turizmi Dijital İletişim Servisini Duyurdu.

Türkiye, hem verdiği kaliteli hizmet ile hem de uygun fiyatları ile tüm Dünyada sağlık turizmi denince ilk akla gelen ülke konumundadır. Hal böyle olunca sağlık turizminde dijital iletişimin önemi ve markaların doğru, kurallara uygun bir şekilde iletişim yapması oldukça önemlidir.

Ajans Replik bünyesinde saç ekimi, estetik operasyonlar, diş sağlığı, kalp sağlığı, ortopedik ameliyatlar başta olmak üzere bir çok alt dalda hizmet veren klinik ve hastanenin tüm dijital süreçlerini tecrübeli ekibi ile yönetmektedir.

Ajans, Sağlık Turizmi yapan, yapmayı düşünen veya bu konuda bilgi almak isteyen herkese, “Ajans Replik Health Tourism Digital Communication Services” hizmetini duyurmaktan gurur duyuyor.

  • Sağlık turizmine uygun web sitesi
  • Sağlık turizmine uygun sosyal medya iletişimi
  • Sağlık turizmine uygun reklam yönetimi
  • Sağlık turizmi teşvikleri danışmanlığı
  • Satış ekibi yönetimi
  • Operasyonel süreç yönetimi (Uçak – Transfer – Konaklama)
Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Clicksus Dijital’e Yeni Müşteri: İFM İstanbul Lojistik Grup, Gelişmiş İş Büyümesi İçin İletişim Ajansı Olarak Linafon'u Seçti. →

Yazar Hakkında

Avatar
Kübra Ünal
Kübra, İstanbul Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümü mezunu. Çalışma yaşamında ilk deneyimlerini Startup'larda kazanan Kübra, DijitalAjanslar.com'da İçerik Yazarı ve Müşteri Temsilcisi olarak kariyerine devam ediyor.